“Smaczne jedzienie w miłych okolicznościach przyrody;)”
Kuter Port — recenzja

Kuter Port
Nr 665 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Naprawdę fajna miejscówa na wypad, w naszym przypadku akurat rowerowy. Smaczne jedzenie w ładnym otoczeniu. Sandacz bardzo smaczny, szkoda tylko, że porcja niewielka... Placek z gulaszem chrupiący i równie smaczny. Jedno z miejsc w okolicy, do którego będziemy zaglądać.

Dziękujemy, Grzech000

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Piękne miejsce ale niestety na tym się kończy....Szału nie ma :-( Na kawę lub piwo można przyjechać bo jest ładnie ale w restauracji liczy się przede wszystkim smak a tego tu brakuje niemal każdej zamówionej potrawie...

Dziękujemy, Rzecik
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Byłem pierwszy i ostatni raz. Ładna okolica, bardzo ciekawe wnętrze.
I to tyle z pozytywów. Zamówiliśmy „słynną” zupę rybną oraz łososia i suma.
Dostaliśmy zepsutą skisłą zupę rybną gotowaną chyba tydzień wcześniej , za resztę dań podziękowaliśmy i nigdy więcej do tego dramatu chwalącego się daniami rybnym nie wrócę. Po reklamacji kelnerka zabrała zepsute danie i zniknęła .....nikt nawet nie przeprosił i nie zaproponował rozwiązania problemu.
Tylko dla odważnych !!!!

2  Dziękujemy, Greg S
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, niebanalne potrawy. Pierogi z ziemniakami i kurkami- niebo w gębie. Świetna obsługa. Jedyny minus- rezerwacje trzeba robić z bardzo długim wyprzedzeniem- dwa tygodnie minimum

Dziękujemy, kingakG7307AN
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna okolica, szczególnie latem, chłód od wody i widok wozy oraz latające mewy dodają uroku. Jedzenie ok, nic nie można zarzucić, ale cieżko zachwycić. Zdecydowanie desery lepsze i dopracowane

1  Dziękujemy, boryss410

Kuter Port — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gdów, Małopolskie

Dobczyce, Małopolskie
Węgrzce Wielkie, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kuter Port? Podziel się wrażeniami!