“Smaczna przekąska”
Le pizzette di Rebecca — recenzja

Le pizzette di Rebecca
Nr 17 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Opis: Nowy rodzaj pizzy na wynos w Krakowie... Wszystkie składniki pochodzą z Włoch. Spróbuj, a z pewnością nie pożałujesz!
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Smaczna przekąska”
Zrecenzowano: 1 marca 2017

Bardzo dobra podana na ciepło, ze smacznym dodatkami ( pieczarki można polecić), sympatyczna obsługa, widać, że zależy na dobrym kontakcie z klientem. Do doskonałości zabrakło mi trochę więcej przypraw typu oregano czy bazylia, natomiast soli dałbym mniej, ale to już kwestia indywidualna, co kto lubi.

• Data wizyty: lutym 2017

Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 78
52 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 25
“W 2016 zakfalifikowana do złotej piątki street food...trochę na wyrost wg. mnie. Fakt wszystko wyrabiane na miejscu.”
Zrecenzowano: 9 lutego 2017

W 2016 zakwalifikowana do złotej piątki street food...trochę na wyrost wg. mnie. Fakt wszystko wyrabiane na miejscu. Obsługa miła. Śniady Pan miesi ciasto. Smak typowo włoski. Czytaj....nie każdemu Polakowi podejdzie na tyle by ocenić pizzerinkę jako "wyśmienitą" mi również. Obiektywnie rzecz ujmując smaczne ale bez hitu

Data wizyty: maju 2016
Dziękujemy, piotrgrodecki
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
10 recenzje(-i) restauracji
“Jak we Włoszech”
Zrecenzowano: 5 lutego 2017

Pyszne wloskie skladniki, mila obsluga i przede wszystkim super pomysl. O wiele lepsza opcja niz bylejaki kebab.

• Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, ngalczynska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Bardzo dobry fast food.”
Zrecenzowano: 30 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Mały lokal z dobrym jedzeniem. Nie wiem czy jest to aż tak wspaniałe miejsce ale warto odwiedzić jeśli jest się głodnym, żeby zjeść coś na szybko. Składniki dobre jakościowo.

Data wizyty: styczniu 2017
1 Dziękujemy, jarpig
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
3 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Lubię to miejsce”
Zrecenzowano: 26 stycznia 2017

Myslę, że wyrobili w Krakowie już swoją markę. Moi znajomi też lubią tu przychodzić. Zawsze jest wesoło, można dobrze i smacznie zjeść. Polecam :)

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, DagusJagus

Le pizzette di Rebecca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Le pizzette di Rebecca? Podziel się wrażeniami!