“Jak we Włoszech”
Le pizzette di Rebecca — recenzja

Le pizzette di Rebecca
Nr 15 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Opis: Nowy rodzaj pizzy na wynos w Krakowie... Wszystkie składniki pochodzą z Włoch. Spróbuj, a z pewnością nie pożałujesz!
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
10 recenzje(-i) restauracji
“Jak we Włoszech”
Zrecenzowano: 5 lutego 2017

Pyszne wloskie skladniki, mila obsluga i przede wszystkim super pomysl. O wiele lepsza opcja niz bylejaki kebab.

• Data wizyty: wrześniu 2016

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Bardzo dobry fast food.”
Zrecenzowano: 30 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Mały lokal z dobrym jedzeniem. Nie wiem czy jest to aż tak wspaniałe miejsce ale warto odwiedzić jeśli jest się głodnym, żeby zjeść coś na szybko. Składniki dobre jakościowo.

Data wizyty: styczniu 2017
1 Dziękujemy, jarpig
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
3 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Lubię to miejsce”
Zrecenzowano: 26 stycznia 2017

Myslę, że wyrobili w Krakowie już swoją markę. Moi znajomi też lubią tu przychodzić. Zawsze jest wesoło, można dobrze i smacznie zjeść. Polecam :)

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, DagusJagus
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
5 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Bez szalu!!!!”
Zrecenzowano: 25 stycznia 2017

Trudno mi ocenic to miejsce !!!!
Szybki fastfood i dodatku bez jakosci!!!!!
Nie polecam i napewno nie wroce !!!!

• Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, Kasia d
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 54
37 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
“Najgorsza pizza ever!”
Zrecenzowano: 18 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Ci którzy się zachwycają chyba nigdy nie byli we Włoszech! Ciasto zamoczone, składniki tanie i bylejakie. Obsługa pozostawia wiele do życzenia! Odradzam stanowczo! I... to nie jest restauracja jak wynika z tripadvisor.

Data wizyty: styczniu 2017
2 Dziękujemy, pannaannagc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Fabio M, Proprietario, Le pizzette di Rebecca, 25 stycznia 2017
Szanowny Kliencie, przyjmujemy wszystkie krytyki od naszych konsumentów by móc lepiej spełnić wasze oczekiwania. Aczkolwiek zdarza się spotkać się z bardzo obraźliwymi komentarzami. Z pewnością przed przyjściem do nas czytaliście opinie na nasz temat i zauważyliście, że ponad 80 % to recenzje napisane przez rodowitych Włochów, mieszkających w Włoszech. Myślę, że znamy świetnie smak naszych produktów, jako że wybieramy składniki najwyższej jakości. Kolejna nie zrozumiała rzecz, to jak to możliwe by pizza była mokra, jeśli jest podawana chrupiąca, bezpośrednio z pieca. O jakiej usłudze jest mowa? Pod czas zimy nie dysponujemy stolikami by móc obsłużyć klienta. Pizza przygotowywana jest na miejscu, wydawana bezpośrednio po wyciągnięciu z pieca. Zastanawiamy się czy z powodu tak wielkiej ilości restauracji jaką odwiedziliście na całym świecie w ostatnich dniach , nie pomyliliście lokalu. Pozdrawiamy. Le pizzette di Rebecca

Le pizzette di Rebecca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Le pizzette di Rebecca? Podziel się wrażeniami!