“Pyszne lody”

Lody Tradycyjne Bracia Hodurek
Nr 33 wśród 89 Desery (Kraków)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duże porcje, ok. 3,5zl za gałkę. Spróbowaliśmy śmietanki, śmietanki z pistacją, słonego karmelu, czekolady i mango - wszystkie smakowały.
W ofercie były też wersje fit - bez cukru, glutenu, na mleku kokosowym.
Lodziarnia w formie budki, brak miejsca do siedzenia.

Dziękujemy, Mati-suchy

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Pierwszy raz jadłam tak pyszne masło orzechowe, a na dodatek fit! :o Drugi smak, jaki jadłam czyli sorbet aloes z mietą też był boski. Naprawdę polecam! Porcje są dość duże i lody naprawdę smaczne.
Jedyne co to uważam, że powinny być tańsze jednak. I fajnie byłoby więcej rodzajów smaków, bo na ogół są te same :)

Dziękujemy, piyy656
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Lody są w bardzo dobre, odpowiednia ilość cukru. Lody FIT przesmaczne, mało słodkie. Porcje zdecydowanie za duże

Dziękujemy, Agata I
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody przepyszne, obsługa mega pomocna. Mam nadzieje, że im bliżej sezonu tym wiecej będzie opcji wegańskich i bez cukru.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Joanna Ż
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Doskonałe miejsce na lody w upalny dzień. Lody robione tradycyjnie, dość duży wybór smaków. W smaku perfekcja! Polecam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, ma_gorzataj838

Lody Tradycyjne Bracia Hodurek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Lody Tradycyjne Bracia Hodurek? Podziel się wrażeniami!