“Najlepsza restauracja!”
Pol na Pol — recenzja

Pol na Pol
Zamów online
Nr 371 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedna z lepszych restauracji w Krakowie bywam tam regularnie kilka razy w miesiącu,pyszne jedzenie w rozsądnych cenach! Serdecznie polecam!

Dziękujemy, joanna13138

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, duże porcje, sprawne wydanie posiłków przez kuchnię (mimo imprezy grupowej zorganizowanej na piętrze). Plac zabaw jest fajna atrakcją dla dzieci. Ciasto na pizzę dla mnie trochę za bardzo drożdżowe, ale swoich fanów też znajdzie. Polecam na rodzinne obiady i kolacje.

Dziękujemy, Rafał P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, jednak porcje mogłoby być większe. Czas oczekiwania podczas pory obiadowej to przynajmniej 30 min.

1  Dziękujemy, Kuba_Swiatnicki
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Pizza pyszna. Poprosiliśmy o grube ciasto i dostaliśmy idealnie puszyste, miękkie i pyszne w smaku. Duża ilość składników. Ceny niskie w porównaniu z innymi pizzeriami w okolicy. Czas oczekiwania ok. godziny, ale pizza przywieziona ciepła. Sos czosnkowy ok.

1  Dziękujemy, Sabina S
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do "Pół na pół" trafiliśmy kiedyś przez przypadek. Od tego czasu zdarzyło nam się odwiedzić te restaurację kilka razy i za każdym razem jedzenie było smaczne. Obsługa bez większych zastrzeżeń, plus za plac zabaw przed budynkiem i kąciki dla dzieci wewnątrz.

1  Dziękujemy, k0tlet

Pol na Pol — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Wieliczka, Małopolskie

Wieliczka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pol na Pol? Podziel się wrażeniami!