“Nie, nie i jeszcze raz nie!”

Restauracja Cafe Kontynenty
Nr 975 wśród 1 872 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 czerwca 2018

Kiedys, dawno temu mozna bylo smacznie zjesc i milo posiedziec. Dzis wyjscie tam ma sens tylko gdy idziemy na piwo i frytki. Mimo kilkukrotnie dawanej szansy w roznych odstepach czasu jedzenie sie nie poprawilo i jest zwyczajnie fatalne i kompletnie niejadalne. Szkoda bo sam lokal przyjemny, wygodny i jeden z niewielu w tej okolicy, powinien byc skazany na sukces. A jest kompletna porazka.

Dziękujemy, Aleksandra J

Zrecenzowano 23 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

O miejscu: duże wnętrze, posiada kącik zabaw dla dzieci, ma wygodne fotele według dzieci;). Posiada biblioteczkę z przewodnikami, magazynami i książkami o tematyce podróżniczej. Ma propozycje dań dnia za 15 zł. Piwo lane odradzam -kwaśne mi nie smakowało. Dzieci zamówiły lody -akceptowalne taka recenzja za względu na słaba jakość owoców użytych w deserze -zdjęcia jako załącznik. Obsługa miła . Pizza słaba wysuszone brzegi, twarde ciasto. Ceny niskie jakość adekwatna do ceny ;).

Dziękujemy, annagrabowska39
Zrecenzowano 17 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia dla leniwych chcących wypić piwo. Nie polecam jedzenia, pizza średniej klasy na nijakim cieście w cenie zbliżonej do restauracji w centrum miasta. Naleśnik polany masakryczna ilością mieszanki ketchupu i "sosu czosnkowego", obrzydliwi. Sałatka była najlepszym wyborem.
Dużym plusem jest kameralna atmosfera, wygodne pufy i cena piwa. Jeśli chcesz się wybrać na piwo i frytki a przy tym nie pchać się do centrum miasta nie będziesz zawiedziony.
Jeśli chcesz dobrze zjeść, omijaj to miejsce szerokim łukiem.

Dziękujemy, Bartek K
Zrecenzowano 25 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie (polecam makarony sałatki) super wystrój i klimat miejsca idealne na wyjście na piwo na osiedlu polecam !

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 24 stycznia 2017

Fajne miejsce na piwo w okolicach Piasków Nowych, szczególnie, że miejsce wyborem lokalów nie grzeszy. Nie wiem jak z jedzeniem bo nie próbowałam, ale słyszałam, ze jest ok.

Dziękujemy, Kinga G

Restauracja Cafe Kontynenty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Cafe Kontynenty? Podziel się wrażeniami!