“Wpadajcie na wino”

Old Town Restaurant Wine & Bar
Nr 17 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 6 września 2019

Dobre miejsce na randkę, ale spotkanie z kolegami. Maja dobre wino w ofercie i prszysmaczki do tego, goraco polecam !

2  Dziękujemy, SergejNQ

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce,sale restauracyjne w starym stylu i nowoczesne- do wyboru, wspaniała rzecz- sale klimatyzowane co w te upalne dni są luksusem dla klientów. Wyśmienite jedzenie, polecam golonkę na którą tłumnie zjeżdżają się azjaci, wspaniała gicz cielęca, pyszny łosoś. Fajną rzeczą było, że koleżanka na diecie bezglutenowej również mogła zjeść smacznie i zdrowo. Bardzo dużo win do wyboru. Serdecznie polecam i naprawdę tam wrócę.

1  Dziękujemy, MariolkaMa
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

od samego przekroczenia progu kelnerzy witają oraz wyznaczają miejsca i uprzejmość to tam podstawa podstaw
żurek to mistrzostwo i na pewno nie z proszku
a dania główne to pierwsza kasa chcąc zjeść dobry Polski obiad/ kolację to warto się tam udać ‍♂️‍♀️

3  Dziękujemy, sonwska
Zrecenzowano 7 listopada 2018

Paradoksalnie w Krakowie, gdzie restauracji jest prawie tyle samo co kościołów, nie łatwo polecić przyzwoity lokal z dobrą polską kuchnią. Na szczęście jest Old Town Restaurant Wine & Bar na Kazimierzu, nie powalający może super trendy designem wnętrza za to oferujący pełne rarytasów menu. Na początek warto zamówić tatara podawanego z musem z buraków i płatkami topinamburu. Pozostałe przystawki są równie niebanalne, np. pasztet z gęsich wątróbek z chutney rabarborowo-morelowym i krakowskim obwarzankiem. Z mięsnych dań polecam żeberka wieprzowe w sosie BBQ, który nie "jedzie" ordynarnym wędzonym posmakiem. Do tego genialne opiekane ziemniaki. Mięso mięciutkie, nietłuste, rozpływa się w ustach. Kolejnym razem nie odmówię sobie pieczeni cięlęcej. Rzadkość w Krakowie. Karta deserowa bez zastrzeżeń. Polecam suflet czekalodowy.
Przemiłym akcentem była obsługa, Nasz wytatuowany kelner cieszył się ze swojej pracy i emanował dobrą energią. Jeżeli marzy się Wam wizyta w dobrej polskiej restauracji bez wszechobecnej biesiadnej atmosfery to wiecie gdzie się udać.

Termin wizyty: październik 2018
2  Dziękujemy, Lukas B
Zrecenzowano 6 listopada 2018

Do restauracji udałam się ze względu na zaproszenie mojego chłopaka na kolację rocznicową. Zostaliśmy bardzo dobrze obsłużeni, pełni profesjonalizmu kelnerzy. Byliśmy chyba jedynymi polakami tam, ale nie dano nam do zrozumienia, że skoro nie jesteśmy zagranicznymi turystami to jesteśmi gorsi Wszyscy bez wyjątku byli traktowani bardzo profesjonalnie. Przystawki zaostrzyły apetyt - wzieliśmy tatar. Dania również na wysokim poziomie - ja zamówiłam królika, chłopak policzki.

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, Maps68383332020

Old Town Restaurant Wine & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Old Town Restaurant Wine & Bar? Podziel się wrażeniami!