“opinia”
Bierhalle Restauracja — recenzja

Bierhalle Restauracja
Nr 360 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Przenieś się do świata wspaniałej kuchni i wyśmienitego, świeżego piwa! Atmosfera Oktoberfestu w sercu Krakowa!!! W wejściu powita Cię uśmiechnięta i życzliwa obsługa. Usiądź wygodnie, weź głęboki oddech i poczuj się u nas jak w domu! :)
Zrecenzowano 12 września 2019

Nie no, nie ma co zarzucić. Żarcie sztos, obsługa super a p. Wiktoria swoim uśmiechem aż poprawia nastrój i chce sie wracać

Dziękujemy, Banderollo

Zrecenzowano 10 września 2019

Standardowy wypad ze znajomymi do miejsca szeroko polecanego przez przyjaciół. Nie mieliśmy wygórowanych oczekiwań, ale mimo to zostaliśmy mile zaskoczeni. Bardzo dobra kuchnia, ale to co spodobało nam się najbardziej to przemiła i pomocna obsługa. Mieliśmy przyjemność być obsługiwani przez Wiktorię, uśmiechnięta i sympatyczną kelnerkę, która przez cały pobyt w lokalu służyła nam pomocą. Bez zbędnej nachalności doradziła nam przy zamówieniu i troszczyła się o nasze dobre samopoczucie. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Eugenia G
Zrecenzowano 5 września 2019

W tym tygodniu zabrałem wnuki na lody na rozpoczęcie roku szkolnego. Dzieci były bardzo zadowolone, a wszystko zostało podane przez kelnerkę Wiktorię, która ma świetny kontakt z dziećmi.
Gorąco polecam

Dziękujemy, antonicx
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Wyśmienita kuchnia...świetne piwo...rewelacyjny klimat i fantastyczna obsługa...specjalne podziękowania dla p.Marcina za profesjonalizm...polecam

Dziękujemy, NorgeTom
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Przemiła obsługa i piwo Porter jedyne takie we Wrocławskim Rynku. Piwa które są tu warzone są pierwsza klasa na każde podniebienie

Dziękujemy, Zbigniew S

Bierhalle Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bierhalle Restauracja? Podziel się wrażeniami!