“Świetne lody”
Bierhalle Restauracja — recenzja

Bierhalle Restauracja
Nr 360 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opis: Przenieś się do świata wspaniałej kuchni i wyśmienitego, świeżego piwa! Atmosfera Oktoberfestu w sercu Krakowa!!! W wejściu powita Cię uśmiechnięta i życzliwa obsługa. Usiądź wygodnie, weź głęboki oddech i poczuj się u nas jak w domu! :)
Zrecenzowano 5 września 2019

W tym tygodniu zabrałem wnuki na lody na rozpoczęcie roku szkolnego. Dzieci były bardzo zadowolone, a wszystko zostało podane przez kelnerkę Wiktorię, która ma świetny kontakt z dziećmi.
Gorąco polecam

Dziękujemy, antonicx

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Wyśmienita kuchnia...świetne piwo...rewelacyjny klimat i fantastyczna obsługa...specjalne podziękowania dla p.Marcina za profesjonalizm...polecam

Dziękujemy, NorgeTom
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Przemiła obsługa i piwo Porter jedyne takie we Wrocławskim Rynku. Piwa które są tu warzone są pierwsza klasa na każde podniebienie

Dziękujemy, Zbigniew S
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niesamowity lokal serwujący bardzo dobre jedzenie :) w rozsądnych cenach. O dobrą atmosferę szczególnie dbają pacownicy- tu podziękowania dla Pana Marcina :)- sprawna i profesjonalna obsługa :) Polecam wszystkim to miejsce :)

Dziękujemy, Karolina Ż
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce i miła obsługa - szczególne pochwały dla Pana Marcina. Dodatkowo zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Polecam!

Dziękujemy, Bartosz Ż

Bierhalle Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bierhalle Restauracja? Podziel się wrażeniami!