“Super”
Bierhalle Restauracja — recenzja

Bierhalle Restauracja
Nr 361 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opis: Przenieś się do świata wspaniałej kuchni i wyśmienitego, świeżego piwa! Atmosfera Oktoberfestu w sercu Krakowa!!! W wejściu powita Cię uśmiechnięta i życzliwa obsługa. Usiądź wygodnie, weź głęboki oddech i poczuj się u nas jak w domu! :)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Po wczorajszej wizycie jestem bardzo mile zaskoczona. Zestaw chrupiacych zakąsek i piwo Dunkelweizen były przepyszne, moi znajomi też byli pod wrażeniem. Wszystko dzięki przesympatycznej kelnerce Wiktorii, która nas obsługiwała.
Polecam :)

Dziękujemy, Klaudia D

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedliśmy pyszną golonkę.Dziekujemy za miłą obsługę, szczególnie kierownikowi zmiany Marcinowi za zaangażowanie.

Dziękujemy, Marzena K
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo miła i pomocna obsługa. Smaczne piwo. Wygodne krzesła. Podziękowania dla personelu, szczególnie Marcina.

Dziękujemy, yrta
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Było super!
Wiktoria wymiata, że a miło.
Szybko, sprawnie. Polecam wszystkim.
Tak trzymać
Dzięki

Dziękujemy, 603maciejc
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Dobra kuchnia, świetna lokalizacja, miła atmosfera. Profesjonalna obsługa, szczególnie kelnerka Wiktoria. Gorąco polecam

Dziękujemy, KCKrk

Bierhalle Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bierhalle Restauracja? Podziel się wrażeniami!