Zauwa偶yli艣my, 偶e u偶ywasz nieobs艂ugiwanej przegl膮darki. Witryna TripAdvisor mo偶e nie by膰 wy艣wietlana poprawnie.Obs艂ugiwane s膮 nast臋puj膮ce przegl膮darki:
Wyr贸偶nione recenzje
Klimatycznie

Niepowtarzalny klimat w centrum Krakowa. Pyszne drinki w interesuj膮cej aran偶acji. Pomys艂owy... Przeczytaj wi臋cej

Zrecenzowano: 8 maja 2019

Oceny podr贸偶nych
Zobacz opinie podr贸偶nych:
1 z 6 w艣r贸d 193 recenzji
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urz膮dze艅 przeno艣nych

Niepowtarzalny klimat w centrum Krakowa. Pyszne drinki w interesuj膮cej aran偶acji. Pomys艂owy regulamin
Na pewno wr贸c臋.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dzi臋kujemy, Anna S
Ta recenzja jest prywatn膮 opini膮 cz艂onka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Ciekawy koktajlbar typu speakeasy - czyli ukryty. Warto odwiedzi膰 i spr贸bowa膰 pysznych koktajli :) Idealne zbalansowane koktajle, przek膮ski. Muzyka ciekawa :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dzi臋kujemy, AndrzejR280
Zrecenzowano: 3 marca 2019

Mercy Brown to nie cocktail bar, Mercy Brown to stan umys艂u. Mercy Brown hipnotyzuje. Znalazienie si臋 tu po raz pierwszy nie jest 艂atwe, ale gdy ju偶 si臋 zdarzy to cz臋ste powroty staj膮 si臋 oczywisto艣ci膮. Intryguje tu wszystko - od sposobu dostania si臋 do lokalu poprzez jego autentyczny wystr贸j, panuj膮cy tam p贸艂mrok a ko艅cz膮c na recepturach oferowanych tu koktajli i sposobie ich podania. Nawet ceny s膮 niecodzienne (i to nie o ich wysoko艣膰 chodzi - cho膰 lokal tani nie jest, ale to dobrze). Genialn膮 robot臋 robi tu r贸wnie偶 obs艂uga - brawa i chwa艂a za to Panowie i Panie. Tu naprawd臋 mo偶na poczu膰 si臋 kim艣 innym, gdzie indziej i kiedy indziej. Prawdziwa per艂a w Krakowe - oby si臋 nigdy nie zmienili i nie spowszechnieli.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dzi臋kujemy, Beezqp
Zrecenzowano: 2 marca 2019

艢wietna atmosfera, bardzo dobre drinki. odczuwa si臋 brak muzyki na 偶ywo. Dobre miejsce na spotkania po kolacji

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dzi臋kujemy, Tomasz W
Zrecenzowano: 28 lutego 2019

Odwiedzili艣my Krak贸w wy艂膮cznie na jeden wiecz贸r, a podczas bardzo intensywnego zwiedzania lokali, kt贸rych na li艣cie mieli艣my oko艂o 8-10 Mercy musia艂o znale藕膰 si臋 w艣r贸d nich.
Speakeasy, sprytnie przemycony motyw z czas贸w prohibicji i jeden z nurt贸w coraz bardziej popularnych w艣r贸d cocktail bar贸w. W tym wydaniu - rewelacja! Jak ju偶 dotrze si臋 na miejsce i wejdzie do 艣rodka to iskierki w oczach pojawiaj膮 si臋 samoistnie. Z naszej czw贸rki mo偶na by艂o zauwa偶y膰 je u ka偶dego, wszyscy byli艣my zachwyceni splendorem i prostot膮 zarazem, panuj膮cymi w tym miejscu. Nie wiem, czy panuje tam jaki艣 dress-code, ale to jedno z tych miejsc, do kt贸rego trzeba si臋 ubra膰, do kt贸rego chce si臋 ubra膰.
Od progu nas przywitano, odprowadzono do stolika, podano wod臋. Usiedli艣my przy stole drewnianym z krzes艂ami, ale chwil臋 po tym podszed艂 do nas host, kt贸ry zaprosi艂 nas do takiego nieco bardziej oddalonego od baru, z wygodnymi, mi臋kkimi fotelami. Przez ca艂y wiecz贸r zastanawiali艣my si臋, czy rzeczywi艣cie rezerwacja zosta艂a odwo艂ana, czy by艂 to zabieg, kt贸ry mia艂 pokaza膰 nam go艣cinno艣膰 i zaszczepi膰 w nas poczucie bycia zaopiekowanym. NIEWA呕NE! Nawet przy 艣wiadomo艣ci tego, 偶e m贸g艂 to by膰 podst臋pny triczek byli艣my zachwyceni! I na pewno czuli艣my si臋 zaopiekowani i wa偶ni. 艢wietna robota, Panie Ho艣cie!
Kelnerka - bardzo mi艂a i profesjonalna. Osobi艣cie razi艂 mnie bardzo g艂臋boki dekolt, kt贸ry graniczy艂 z poczuciem dobrego smaku, ale jako jedyna kobieta przy stoliku tak偶e jedyna mia艂am z tym problem. Panowie byli zachwyceni. C贸偶 pocz膮膰... ;-).
Cocktaile - wowowowowowowowowowowwwww! Pomimo tego, 偶e przyszli艣my tylko na jednego szybkiego, nie mogli艣my nie skusi膰 si臋 na drugiego i trzeciego. Nie tylko smak, kt贸ry by艂 rewelacyjny, ale te偶 i spos贸b podania by艂 taki jak trzeba. Zaskakuj膮cy, prosty w formie, schludny i bardzo elegancki.
Detale: tu zdecydowanie si臋 zwraca na nie uwag臋! Muzyka to znane utwory w aran偶acjach z lat 20-tych, 30-tych, troch臋 40-tych. O艣wietlenie mocno przyt艂umione, ale rozmieszczenie punktowe na tyle dobre, 偶e bez najmniejszych trudno艣ci mo偶na przeczyta膰 zawarto艣膰 karty menu. Dym unosz膮cy si臋 gdzie艣 w oddali symuluj膮cy te zadymione lokale z lat dwudziestych... 偶yrandole, drewno, odcienie br膮zu, czerni, z艂ota. Pi臋knie. Toalety czyste, zadbane. Obs艂uga dobrze ubrana, wpisuj膮ca si臋 w charakter miejsca.
Przyjemny gastronomiczny szum i poziom g艂o艣no艣ci muzyki sprawia艂y, 偶e mo偶na by艂o spokojnie porozmawia膰, r贸wnocze艣nie nie s艂ysz膮c o czym rozmawia stolik s膮siedni. Kto艣 dobrze to rozkmini艂. Byli艣my jak dzieci :-))). Zafascynowani, szcz臋艣liwi i zdecydowanie z rozbudzon膮 ciekawo艣ci膮, co b臋dzie dalej.
Nie chcia艂o nam si臋 wychodzi膰, ale czas goni艂. Z b贸lem serca wyszli艣my, ale wr贸cimy na pewno przy kolejnej wizycie w Krakowie. Wielkie high five i tak trzyma膰!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dzi臋kujemy, MSz927