“Rozczarowanie”
Restauracja Tesone — recenzja

Restauracja Tesone
Zamów online
Nr 724 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja z otwartą kuchnią, trzema salami i klimatyczną oranżerią. Specjalizujemy się w kuchni europejskiej a jedną ze specjalności jest pizza Neapolitańska z pieca opalanego drewnem. W każdy weekend odbywają się kulinarne festiwale tematyczne które cieszą cię bardzo dużą popularnością.

Niestety, jedzenie w tej restauracji bardzo mnie zawiodło. Próbowałam dwóch makaronów - penne arrabiatta oraz penne rustice. Porcje były trochę za małe, a makarony bardzo przeciętne. W karcie jest podana informacja, że są to ręcznie robione makarony. Niestety, trudno uwierzyć w tę informację. Ponadto sos był bardzo słabo doprawiony. Lemoniada sztuczna, bardzo słodka, zapewne z dodatkiem soku malinowego. Do burgera kosztującego 32 zł nie dostaje się frytek, są one dodatkowo płatne 6 zł. Uważam, że w tym przypadku cena jest mocno zawyżona.

Dziękujemy, Kaarolii

Po raz kolejny skorzystaliśmy z oferty restauracji. Po raz pierwszy było okropnie, ale nie będę się na ten temat rozpisywać, bo jednak okres 2 lat jest spory dla restauracji. Natomiast teraz skorzystaliśmy z opcji dostawy i wybraliśmy pizze. Cóż... pomimo zamówienia z portalu, dostawa była opóźniona o 10 min - nikt mnie nie poinformował, sama musiałam zadzwonić i się dowiedzieć co i jak - dodam, że mieszkamy praktycznie obok. Same pizze nie były złe, ani dobre. Dlatego nie wiem czy cena nie jest zbyt wygórowana.

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 10 września 2019

Nie miałam okazji spróbować nic innego oprócz makaronu z kurczakiem - który był podany z kością (co jest dla mnie niedopuszczalne, jak można do makaronu wrzucić kurczaka z kościami?) szpinak niedoprawiony, makaron suchy i całość dania po prostu niejadalna. Dodatkowo zupa pomidorowa dla dzieci - smakuje jak z proszku, nawalone pieprzu i 4 rozgotowane makaronowe rurki - obrzydliwe. Dziwie się, że za niemałą cenę ktoś gotuje takie rzeczy. Gdyby ten makaron kosztował 10 złotych, a nie 20-pare to bym naprawdę nie narzekała.
Odradzam wszystkim.

Dziękujemy, Kamila P
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie fajnie podane. w restauracji panuje lekkie zamieszanie co dodaje uroku... polecam

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 8 maja 2019

Pizza z pieca kamiennego o fantastycznym smaku. Pizza typowo włoska, ceny umiarkowane. Miła obsługa. Klimatyczne miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Alicja S

Restauracja Tesone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tesone? Podziel się wrażeniami!