“Odradzam”
Restauracja Tesone — recenzja

Restauracja Tesone
Zamów online
Nr 724 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Restauracja z otwartą kuchnią, trzema salami i klimatyczną oranżerią. Specjalizujemy się w kuchni europejskiej a jedną ze specjalności jest pizza Neapolitańska z pieca opalanego drewnem. W każdy weekend odbywają się kulinarne festiwale tematyczne które cieszą cię bardzo dużą popularnością.
Zrecenzowano 10 września 2019

Nie miałam okazji spróbować nic innego oprócz makaronu z kurczakiem - który był podany z kością (co jest dla mnie niedopuszczalne, jak można do makaronu wrzucić kurczaka z kościami?) szpinak niedoprawiony, makaron suchy i całość dania po prostu niejadalna. Dodatkowo zupa pomidorowa dla dzieci - smakuje jak z proszku, nawalone pieprzu i 4 rozgotowane makaronowe rurki - obrzydliwe. Dziwie się, że za niemałą cenę ktoś gotuje takie rzeczy. Gdyby ten makaron kosztował 10 złotych, a nie 20-pare to bym naprawdę nie narzekała.
Odradzam wszystkim.

Dziękujemy, Kamila P

Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie fajnie podane. w restauracji panuje lekkie zamieszanie co dodaje uroku... polecam

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 8 maja 2019

Pizza z pieca kamiennego o fantastycznym smaku. Pizza typowo włoska, ceny umiarkowane. Miła obsługa. Klimatyczne miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal klimatyczny, obsługa bardzo miła. Byliśmy w niedzielę popołudniu, pomimo dużego ruchu zamówienie zrealizowane szybko. Jedzenie pyszne, porcja zadowolająca.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, AleksandraOS
Zrecenzowano 23 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety bardzo się zawiedlismy na pizzę i burgery z frytkami czekaliśmy z dzieckiem 55min. Dostalismismy pizzę pyszną. Kuchnia na baaardzo na niskim poziomie . Frytki stare zimne,burger miał być z jajkiem ale żółtka brak,zamiast wieprzowiny szarpanej, dostalam wieprzowine ale wysuszoną ,sosu brak. NIE POLECAM.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, JoannaP3843

Restauracja Tesone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tesone? Podziel się wrażeniami!