“Powrót w Bieszczady! Świetne miejsce! Doskonały browar!”
Ursa Maior — recenzja

Ursa Maior
Nr 131 wśród 1 883 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 lutego 2018

Spotkanie Ursy Maior na Krakowskim Kazimierzu wywołało ogromny uśmiech na naszych twarzach :) Znaliśmy ten browar z wyprawy rowerowej w Bieszczady na wiosnę ubiegłego roku i pokochaliśmy go od pierwszego wejrzenia i spróbowania :) Ursa Maior to świetne, wykwintne piwa z duszą. Miejsce w Krakowie jest bardzo klimatyczne, bardzo bieszczadzkie, z miłą obsługą. Polecam wszystkie piwa, są doskonałe! Jedyny minus i rada - zamawiając duże piwo radzę zamówić butelkowe (0,5), a nie z nalewaka (0,4), bo są w tej samej cenie.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Poziomek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andrzej_pol, Właściciel, Ursa MaiorOdpowiedź udzielona 25 lutego 2018

Dziękujemy za recenzję :-)

Zrecenzowano 13 września 2017

Świeże, unikatowe piwo. Czego chcieć więcej? Szczegółowy opis piw oraz możliwość wybrania zestawu degustacyjnego jak najbardziej na plus.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, ngalczynska
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny lokal serwujące pyszne bieszczadzkie piwo Ursa Maior. Rzemieślnicze piwa spod znaku "Wielkiej Niedźwiedzicy" są rewelacyjne, uwielbiam. W lokalu można wypić je z kija oraz z butelki. Lokal malutki, ale klimatyczny. W lokalu można również zobaczyć i powąchać używanych przy produkcji chmieli i słodów. Polecam, jeśli ktoś ma dość komercyjnych browarów, chce spróbować czegoś innego, pysznego w fajnym miejscu.

Dziękujemy, tomaso_tnt
Zrecenzowano 23 lipca 2017

świetne piwa ale (za)drogie
po co kusić Megalomanem jak go nie ma?
Przydałoby się coś wygodniejszego do siedzenia na dole

Dziękujemy, cisuw
Zrecenzowano 4 lipca 2017

To wspaniałe, niepowtarzalne klimatycznie miejsce. Już raz wróciłam i wykorzystam każdą okazję, aby to powtórzyć, chociaż dzieli nas ponad 600 km :)

Dziękujemy, Jolanta D

Ursa Maior — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ursa Maior? Podziel się wrażeniami!