Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo przestronne apartamenty, wygodne, w sam raz na rodzinny wypad. Personel jest przesympatyczny i zawsze ktos jest obecny w recepcji. Idealna lokalizacja, niedaleko dworca kolejowego i starego miasta.

Dziękujemy, Anastasia G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bonerowska5, Kierownik recepcji, Apartamenty Bonerowska 5Odpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowna Pani Anastasio,

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie chwili na zostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, wiedząc że pobyt w naszych Apartamentach spełnił Pani oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie!
Recepcja & Manager Apartamenty Bonerowska 5

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Czysto, jasno, ładnie. Wygodne łóżko. Pan na recepcji bardzo uprzejmy. Udzielił wielu przydatnych informacji odnośnie sklepów, restauracji, proponowanych miejsc do odwiedzenia w najbliższej okolicy. Apartament był bardzo dobrze wyposażony we wszystkie sprzęty. Niczego nie brakowało. Bardzo dobra lokalizacje ( Na Wawel , Rynek i Kazimierz baaardzo blisko) .Jak będe w Krakowie powrócę z wielka przyjemnoscia do tego miejsca. Zdecydowanie polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartament dla pary - dużo miejsca
Dziękujemy, jlublin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bonerowska5, Kierownik recepcji, Apartamenty Bonerowska 5Odpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie chwili na zostawienie opinii. Jest nam niezmiernie miło, wiedząc że pobyt w naszych Apartamentach spełnił Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie! Recepcja & Manager Apartamenty Bonerowska 5

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

apartamenty - rewelacja, czystośc - rewelacja, lokalizacja - rewelacja; jedyny minus mój apartament był na 4 piętrze bez windy wszędzie blisko, sklepy blisko , rynek blisko, aha jeszcze jeden minus brak miejsc parkingowych, parking strzeżony oddalony o dobre 300 metrów , drogi 70 zł doba

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojacha jest cicho, wybierajcoie pokoje na niższych piętrach, brak windy
Dziękujemy, Darekszuwarek69
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Jestem w Krakowie regularnie (sluzbowo) I ZAWSZE wybieram to miesce
Czysto schludnie, Idealna lokalizacja:15 minut pieszo od Dworca Glownego, jeszcez blizej do Rynku czy Kazimierza. Sympatyczna I sprawna obsluga 24 godziny na dobe. Elastyczne podejscie do zmian
Przestronny dobrze wyposazony pokoj (mam na mysli apartament typu studio)
No I przystepne ceny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam apartament typu studio, nieco drozszy od std ale wart swojej ceny
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, GrzesMarzec
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Bardzo dobra lokalizacje ( Na Wawel , Rynk i Kazimierz baaardzo blisko . Apartamenty czyste i dobrze zagospodarowane (kuchnia w pelni wyposazona : garnki, patelnia, talerze, kieliszki itp ) Bardzo fajna obsluga na recepcji (czynna cała dobę ) Polecam to miejsce !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Brak windy , ale piekna klatka i piekne obrazy z Krakowa
Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi