“Polecam! ”
PINO — recenzja

PINO
Nr 109 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedynym minusem były tępe noże :) Poza tym - mistrzostwo! Najlepsza pizza jaką jadłam w Krakowie, idealne ciasto, dodatki mimo iż na pierwszy rzut oka dość oryginalne (mam tutaj na myśli jabłko i miętę) perfekcyjne współgrały z całością. Na pewno do Pino zawitam jeszcze raz.

Dziękujemy, 537emiliag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, PINOOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dzień Dobry 537emiliag,
dziękujemy za wysoką ocenę. Faktycznie dokładamy wszelkich starań, aby naszą Pizzę zaliczano do najlepszych w Krakowie :) Również niebanalne połączenie smaków jest naszym niepodważalnym atutem. Staramy się zaskakiwać naszych Gości nowymi, nieoczywistymi fuzjami smaków w znanych, klasycznych daniach.
Zapraszamy ponownie do PINO ;)

Zrecenzowano 2 września 2019

Rachunek zawyżony o ponad 50 zł. Ewidentny błąd młodego kelnera. I szybko bym zapomniał o całej sprawie gdybym zobaczył choć odrobinę skruchy i gdybym usłyszał słowo przepraszam. Ale nie, to Pan kelner się obraził, że przez moją czujność będzie miał kłopoty z ewentualnym wycofaniem rachunku... Długo mnie w Pino nie zobaczycie i zapewne będę tej mojej decyzji trochę żałował, bo lokal fajny i dobre jedzenie... AK

Dziękujemy, anko33

Witamy Anko33,
rozumiemy rozgoryczenie. Faktycznie, zaistniała sytuacja musiała być dla Pana bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Proszę jednak zrozumieć, że takie "wpadki" niestety czasem się zdarzają. Jak to się mówi, nawet najlepszym zdarza się popełnić błąd.Jest nam bardzo przykro, że spotkało to akurat Pana. W celu wyjaśnień: Młody kelner nie zrobił tego celowo, a sytuacja mogła go nieco przytłoczyć, przez co prawdopodobnie, "zapomniał języka w ustach". W imieniu całego zespołu, bardzo Pana przepraszamy. Zapewniamy, że kolejnym razem kiedy Pan się u nas pojawi, wszystko będzie na "tip-top".
Serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywamy w PINO od poczatku istnienia restauracji.
Za kazdym razem jedzenie jest przepyszne- pizze, makarony, desery. Bardzo dobre drinki.
Obsługa jest bardzo sympatyczna i pomocna.
Polecamy i bedziemy wracac.

Dziękujemy, monikakM7631VX
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce - przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, warto przyjść więcej niż raz. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, olenkowy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. PR, PINOOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Olenkowy!
Dzięki za miłe słowa i piątkową ocenę :) Zapraszamy ponownie do naszego PINO!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Byłam dniu światecznym, tak jak mogłam się spodziewać restauracja była zapełniona, co wiązało się z obawami długiego czekania na potrawy, tłumaczenia że wyjątkowo dzisiaj nie wyrabiaja itp.... Ale bardzo miłe zaskoczenie, obsługa oraz kuchnia podołały. Od razu podeszła kelneka i dość szybko dostałam pyszne, zamówione dania. Polecam krem z ogórka oraz kotelciki z bobu.

Dziękujemy, ewa w
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kierownik_ds_Gosci1, Kierownik ds. gości, PINOOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Pani Ewo,
faktycznie w dni świąteczne mamy bardzo duże obłożenie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Gości został jak najlepiej obsłużony. Dziękujemy, że doceniają Państwo naszą pracę, czujemy ogromną satysfakcję widząc Państwa zadowolenie.
Zapraszamy ponownie!

PINO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w PINO? Podziel się wrażeniami!