“Pysznie!”
PINO — recenzja

PINO
Nr 66 wśród 1 599 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Bardzo fajny pomysł na umieszczenie kuchni w oszklonym pomieszczeniu, wystrój bardzo przyjemny. Pysznie przygotowane krewetki oraz świeże mule. Obsługa sprawna i pomocna - nie czeka się zbyt długo ani na przystawki ani na dania główne.

Dziękujemy, samanthaaroundth2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: restaurcjapino, Guest Relations Manager, PINOOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2017

Dzięki wielkie, naprawdę! :) Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!
Ekipa PINO

Napisz recenzję
PINO — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Bardzo dobre burgery, ciekawe dania rybne, na pewno warto odwiedzić. Fajnie siąść w większym towarzystwie, chociaż krzesła przy dużych stołach koszmarnie niewygodne;)

Dziękujemy, Aniomek

Dzięki wielkie za opinię Aniomku, pozdrawiamy serdecznie z PINO na Szczepańskiej 4!

Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

restaurację odwiedziliśmy z partnerem wieczorową porą. Lokal nie był zbyt pełen, ale przy wejściu zapytaliśmy o stolik dla dwójki na co spiesząca się pani odpowiedziała od razu "na ty" możecie sobie wybrać. Zajęliśmy miejsce na gorze. Wnętrze naprawdę piękne, dużym plusem jest otwarta kuchnia- można obserwować pracę kucharzy. Obsługiwała nas kelnerka żująca gumę, co wydawało się nieco dziwne jak na standard tego lokalu. Zamówiłam sałatkę z awokado, a mój partner pizzę.
Ceny wysokie, porcja sałatki nieduża, dość minimalistyczny styl podania. Sałatka była ok, ale za 30 zł spodziewałam się czegoś pysznego. Pizza wporządku.

Zauważyłam, że obsługa odpisuje na Trip'ie tylko na miłe komentarze, co nieco śmieszy klienta :). Fajne wnętrze, ale raczej , ze zagładu na budżet, skończymy na tym jednym razie. Lokal cenami chce się chyba stylizować na miejsce "górnych lotów", ale ani obsługa (bez urazy dla ogolu, nam się trafiła pani z gumą :)) ani jedzenie nie powala.

Dziękujemy, kinjja

Witaj ladyempathy,
dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy odnieść się do kilku kwestii jakie Pani podniosła. Jeśli chodzi o personel restauracji, jego ubiór, zachowanie etc. - tego typu kwestiami zajmuje się menadżer Restauracji PINO i to właśnie do takiej osoby przekazujemy sprawę jaka została wspomniana - przy najbliższej okazji podniesiemy ją na spotkaniu z naszymi kelnerami. Kolejna sprawa tyczy się dań, jakie Pani oraz Pani partner zamówiliście. Ich smak, aromat oraz forma podania leży rzecz jasna w gestii naszych szefów kuchni i jako że to właśnie oni są specjalistami w swoim fachu, musimy mieć do nich zaufanie. Nie mniej jednak za każdym razem gdy pojawia się sugestia od naszych Gości - przekazujemy ją gdzie trzeba i tak też będzie tym razem :)
Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że Restauracja PINO otrzyma od Pani drugą szansę - dajemy gwarancję, że przy kolejnej wizycie wszystko będzie już w porządku.
Ekipa PINO

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny wystrój, miło się ogląda jak kucharz przygotowuje posiłki. Super miejsce na spotkanie że znajomymi. Jeśli chodzi o jedzenie - jest ok! Zjesz, ale na pewno się nie zachwycisz!

Dziękujemy, Natalia K

Dziękujemy za Twoją opinię Natalio. Została ona przekazana naszym szefom kuchni, aczkolwiek pamiętać musisz o jednym - gustów kulinarnych jest dokładnie tyle samo, co Gości Restauracji PINO. Smaki jakie Wam proponujemy staramy się możliwie jak najlepiej dopasować do Waszych gustów, jednak jeśli tym razem Twoje danie nie do końca spełniło oczekiwania - zajrzyj do PINO raz jeszcze, prześledź naszą kartę, zamów inną pozycję, a my dajemy gwarancję, że znajdziesz coś pysznego dla siebie. Pozdrowienia ze Szczepańskiej 4!

Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

W ostatnią niedzielę postanowiliśmy z rodziną, aby pójść na spacer na krakowski rynek i wstąpić gdzieś na lunch. Wybór padł na restaurację Pino przy ul. Szczepańskiej. Jedyny wolny stolik dla 4 osób był na galerii prawie nad miejscem gdzie kucharz przygotowywał pizze. Zamówiliśmy krem z pomidorów, krem z kurek, polędwiczki wieprzowe, klasycznego burgera i pizzę. Zupy podano bardzo szybko, a na dania główne trzeba było nieco poczekać, ale w granicach 30 min. oznaczonych w karcie menu. Warto podkreślić, że wszyscy dostali zamówione dania w tym samym czasie - wielki plus! Co do samych potraw - wszystkie były SUPER! Kosztowaliśmy wspólnie wszystkich dań i każdy z nas ocenił iż były pyszne. Furorę zrobił burger średnio wysmażony - zgodnie z życzeniem. Obsługa lokalu bardzo miła i życzliwa - kelner w trakcie posiłku podszedł aby zapytać czy wszystko jest w porządku. Ceny może nie najniższe, ale przecież nie jest to bar mleczny i jakość musi mieć swoją cenę. Pięciu gwiazdek nie dałem tylko z jednego powodu - brak klimatyzacji w lokalu dał się nam trochę we znaki - zwłaszcza na antresoli. Polecam to miejsce wszystkim, którzy cenią dobrą kuchnię, my również wrócimy tam w przyszłości. Robert.

Dziękujemy, Robert C

Panie Robercie, cóż możemy więcej dodać po takiej pięknej recenzji?? :) Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia w PINO na Szczepańskiej 4!
Pozdrowienia od naszej Ekipy!

PINO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w PINO? Podziel się wrażeniami!