“Pyszny Ramen!! ”
Edo Sushi Bar — recenzja

Edo Sushi Bar
Zamów online
Nr 331 wśród 2 106 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Lunch, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Lunch, Rezerwacje, Na wynos

Odwiedziliśmy tą restauracje parę razy z Mężem. Sushi jest jak najbardziej poprawne i smaczne. Ramen z kaczką wyśmienity. Tiramisu z zielonej herbaty obłędne. Wystrój bardzo klimatyczny. Warto się tam wybrać

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Pabianka

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Moim zdaniem, najlepsze sushi w Krakowie. Byłam tam z moim chłopakiem w nasze urodziny (obchodzimy w ten sam dzień) i dostaliśmy z tej okazji deser gratis :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, consolationprize
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piotr Z, Kierownik, Edo Sushi BarOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy Państwu za pozytywną opinie i wybór naszego Sushi Baru na tak szczególną okazję :) dokładamy wszelkich starań aby nasi goście byli zadowoleni, cieszymy się bardzo że nam się to udaje. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne świeże sushi, ciekawie skomponowane, bez zarzutu, ale też bez Wow, dobry Ramen, ale niestety słabe Bao-mimo że wyglądały bardzo zachęcająco- kleiste glutowate bułeczki przyćmiły zupełnie chrupiącą kaczkę w środku, a szkoda. Bardzo miła obsługa!!

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Polecam to miejsce. Miłe kameralne świeże i smaczne produkty w przystępnej cenie. Obsługa doskonale doradza w dobraniu dań. Mimo dużej ilości gości czas oczekiwania nie był długi. Polecamy

Dziękujemy, Iwona L
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielki lokal, dobrze zorganizowana obsługa kelnerska. Czas oczekiwania stosunkowo krótki. Zamowione ramen przepyszne. Tak jak w tytule, na pewno się pojawimy ponownie. Dziękujemy Wam za miło spędzony wieczor

Dziękujemy, kr4tka

Edo Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Edo Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!