Kraków

“Świetne miejsce”

Sissi Restaurant & Wine
Zamów online
Nr 99 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Opis: Sissi Organic Bistro łączy restaurację, kawiarnię, winiarnię, a nawet piekarnię, spajając wszystko mottem „jedz i kochaj”. Wyrazem naszej miłości do jedzenia jest dbałość o naturalność i pochodzenie wszystkich składników serwowanych przez nas potraw. ☑ Restauracja W naszej karcie menu znajdziesz proste, ale niezwykle bogate smakowo dania inspirowane przede wszystkim kuchnią austriacką, jak również pochodzące z innych krajów starego kontynentu. Produkty, które wykorzystujemy w Sissi Organic Bistro pochodzą z zaprzyjaźnionych hodowli i naturalnych upraw, dlatego mamy pewność, że serwujemy naszym gościom, to co najlepsze. Mięsa od zaprzyjaźnionego rzeźnika, Jabłka prostu z sadu, jajka od kur z wolnego wybiegu - wszystko to i jeszcze więcej gości na naszych talerzach w prostej formie, która pozwala pieścić Twoje zmysły i przywracać wspomnienia o smakach z dzieciństwa. ☑ Winiarnia Skromne, acz bogate smakowo propozycje win z różnych stron świata dobrali dla Ciebie nasi sommelierzy.

Miejsce jest naprawdę bardzo klimatyczne, panuje miła atmosfera, jedzenie pyszne, a Pani Kelnerka była po prostu przekochana! Polecam każdemu! :)

Dziękujemy, Aleksandra G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dominik K, Manager, Sissi Restaurant & WineOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pani Aleksandro bardzo dziękujemy za tak miłą opinię, przekażemy oczywiście obsłudze i chefowi kuchni. :)
Proszę do nas wracać częściej.

Zapraszamy!

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce, szczególnie część z ogródkiem, która nasuwa na myśl Włochy :) wspaniała obsługa, dania pięknie podane i bardzo smaczne. Na pewno wrócę aby spróbować innych pozycji z karty, która ma wiele do zaoferowania.

Dziękujemy, koadra
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, Sissi Restaurant & WineOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Cieszymy się, że chcą Państwo do nas wracać, oczywiście zachęcamy do kosztowania kolejnych pozycji z naszej karty.

Pozdrawiamy

Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam wizytę w tej restauracji,jedzenie było bardzo dobre. jedliśmy kolację w pięknym ogrodzie a obsługiwała nas bardzo miła pani, zdecydowanie polecam wizytę w tym miescju

Dziękujemy, Mariusz K

Dziękujemy za miłą opinię na temat naszej restauracji. Cieszymy się, że menu oraz serwis przypadły państwu do gustu. Zachęcamy do kolejnych odwiedzin. :)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny wystrój i bardzo miła obsługa.
Na przystawkę polecam tatar.
Porcje bardzo szczodre.

Dziękujemy, JacekB1155

Dziękujemy za rekomendację, miło nam, że był to udany wieczór.

Zapraszamy do nas ponownie. :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Elegancka restauracja z wysmienitym jedzeniem . Obsługa na 5 z plusem
Mieliśmy rezerwację z Finebite, z pewnością wrócimy

Dziękujemy, Natalia Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, Sissi Restaurant & WineOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo nam miło. Zapraszamy ponownie, cieszymy się, że wszystko smakowało. :)

Sissi Restaurant & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sissi Restaurant & Wine? Podziel się wrażeniami!