Kraków

“Kolacja z finebite”

Sissi Restaurant & Wine
Zamów online
Nr 99 wśród 2 112 Restauracje (Kraków)
Opis: Sissi Organic Bistro łączy restaurację, kawiarnię, winiarnię, a nawet piekarnię, spajając wszystko mottem „jedz i kochaj”. Wyrazem naszej miłości do jedzenia jest dbałość o naturalność i pochodzenie wszystkich składników serwowanych przez nas potraw. ☑ Restauracja W naszej karcie menu znajdziesz proste, ale niezwykle bogate smakowo dania inspirowane przede wszystkim kuchnią austriacką, jak również pochodzące z innych krajów starego kontynentu. Produkty, które wykorzystujemy w Sissi Organic Bistro pochodzą z zaprzyjaźnionych hodowli i naturalnych upraw, dlatego mamy pewność, że serwujemy naszym gościom, to co najlepsze. Mięsa od zaprzyjaźnionego rzeźnika, Jabłka prostu z sadu, jajka od kur z wolnego wybiegu - wszystko to i jeszcze więcej gości na naszych talerzach w prostej formie, która pozwala pieścić Twoje zmysły i przywracać wspomnienia o smakach z dzieciństwa. ☑ Winiarnia Skromne, acz bogate smakowo propozycje win z różnych stron świata dobrali dla Ciebie nasi sommelierzy.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny wystrój i bardzo miła obsługa.
Na przystawkę polecam tatar.
Porcje bardzo szczodre.

Dziękujemy, JacekB1155
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, Sissi Restaurant & WineOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za rekomendację, miło nam, że był to udany wieczór.

Zapraszamy do nas ponownie. :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Elegancka restauracja z wysmienitym jedzeniem . Obsługa na 5 z plusem
Mieliśmy rezerwację z Finebite, z pewnością wrócimy

Dziękujemy, Natalia Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, Sissi Restaurant & WineOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Bardzo nam miło. Zapraszamy ponownie, cieszymy się, że wszystko smakowało. :)

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Genialna kuchnia, rewelacyjna obsługa. Pyszna grzybowa z całymi kapeluszami borowików. Najlepsza lemoniada na krakowskim rynku. Polędwica i tatar również genialne. Córka jadła kotleta drobiowego z puree ziemniaczanym - pyszne. Miłym zaskoczeniem jest ogródek z tyłu restauracji, gdzie można ucztować w kameralnym klimacie. Desery również przepyszne i pięknie podane. Brawo

Dziękujemy, Bogdan R

Bardzo dziękujemy za tak miłą rekomendację, cieszymy się, że wizyta u nas była udana. Zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Świetna lokalizacja kilka minut spacerem od Rynku Głównego, mniej turystów, więc łatwiej znaleźć miejsce. Jedzenie przepyszne, polecam tatara, tagiatelle z grzybami, sałatka z pstrąga urywa głowę!! Mają też bardzo dobre wina, a można je wypić w uroczym ogródku we włoskim stylu :)

Dziękujemy, joapoznanska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, Sissi Restaurant & WineOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Cieszymy się, że wizyta u nas była dla Państwa czystą przyjemnością :)

Zapraszamy do naszego ogrodu w ciepłe letnie dni, do zobaczenia :)

Zrecenzowano 1 lipca 2019

Pyszne jedzenie (krem z pomidorów i ryby), dobrze doprawione i ładnie podane.
Fantastyczne podwórko, które chroni przed upałem, miła obsługa i ogólnie - wszystko, jak trzeba :)

Dziękujemy, celinafg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Manager_Krakow, Manager, Sissi Restaurant & WineOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Dziękujemy za miłą opinie, zapraszamy do nas ponownie. :) Cieszymy się, że wszystko smakowało a serwis był na wysokim poziomie :)

Sissi Restaurant & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sissi Restaurant & Wine? Podziel się wrażeniami!