“Dobra jakość!”
Sissi Organic Bistro — recenzja

Sissi Organic Bistro
Nr 14 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Opis: Sissi Organic Bistro łączy restaurację, kawiarnię, winiarnię, a nawet piekarnię, spajając wszystko mottem „jedz i kochaj”. Wyrazem naszej miłości do jedzenia jest dbałość o naturalność i pochodzenie wszystkich składników serwowanych przez nas potraw. ☑ Restauracja W naszej karcie menu znajdziesz proste, ale niezwykle bogate smakowo dania inspirowane przede wszystkim kuchnią austriacką, jak również pochodzące z innych krajów starego kontynentu. Produkty, które wykorzystujemy w Sissi Organic Bistro pochodzą z zaprzyjaźnionych hodowli i naturalnych upraw, dlatego mamy pewność, że serwujemy naszym gościom, to co najlepsze. Mięsa od zaprzyjaźnionego rzeźnika, Jabłka prostu z sadu, jajka od kur z wolnego wybiegu - wszystko to i jeszcze więcej gości na naszych talerzach w prostej formie, która pozwala pieścić Twoje zmysły i przywracać wspomnienia o smakach z dzieciństwa. ☑ Winiarnia Skromne, acz bogate smakowo propozycje win z różnych stron świata dobrali dla Ciebie nasi sommelierzy.
Liczba recenzji: 1
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Dobra jakość!”
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam bistro z przyjaciółką i obie byłyśmy pod wrażeniem dobrej jakości serwowanego jedzenia. Mimo że była to tylko przystawka, ciasto czekoladowe oraz milkshake! Atmosfera i obsługa lokalu też bardzo przyjazna, ale nie narzucająca się. Szczerze polecam ;)

Data wizyty: kwietniu 2017

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 15
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Nieźle śniadania - zaiste”
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wystarczająco dobre śniadania, obsługa i wnętrze, aby tam wracać codziennie. Najlepsza z tego wszystkiego jest kawa..Poranna. porcja orzeźwiających mózg kofeiną orzechowych nut.Polecam wszystkim

Data wizyty: kwietniu 2017
Dziękujemy, Olch73
Kraków, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Nowe ulubione miejsce w Krakowie!”
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2017

Cudowna muzyka, przepiękny wystrój, miła obsługa, a co najważniejsze - naprawdę pyszne dania. Próbowałam deski serów i makaronu (domowej roboty!) z łososiem - jedno z najpyszniejszych potraw, jakie próbowałam. Do tego wspaniałe cappuccino, z organicznej 100% arabiki sprowadzanej z Brazylii. Manager Sissi, Pan Marcin, opowiedział nam z wielką pasją o tym miejscu - wszystkie produkty są najwyższej jakości od wielu (27!) dostawców. Polecam gorąco! :)

• Data wizyty: kwietniu 2017
3 Dziękujemy, MonikaM9017
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 28
18 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Godne polecenia.”
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2017

Pyszny krupnik z ul. Krupniczej. Przepyszne sałatki. Szczególnie polecam chleb. Obsługa dyskretna i bardzo pomocna.

• Data wizyty: marcu 2017
1 Dziękujemy, Beata C
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
7 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Świetne miejsce z dobrą kuchnią”
Zrecenzowano: 24 marca 2017

Bardzo piękny wystrój. wspaniały, wielki stół na wejściu, idealnie zgrane kolorystycznie, bardzo w moim guście. Jedzenie bardzo smaczne, świeże - polecam zarówno śniadania jak i dania z kaszą jaglaną i deser Kaizerschmarrn (choć to pozycja dla tych, co lubią omlety, a nie koniecznie czekoladowe kremy i bitą smietanę) - aby zjeść cały trzeba był niezłym głodomorem (ja zjadłam). Do tego przemiła, uczynna obsługa, trochę rozgadana ale uprzejma, aż miło! Dziękuję Sissi za wspólne śniadanie, za kolację jakiś czas później, i na pewno do zobaczenia bo chcę spróbować jeszcze innych pozycji z menu!

• Data wizyty: marcu 2017
1 Dziękujemy, bieldaria

Sissi Organic Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sissi Organic Bistro? Podziel się wrażeniami!