“Świetny lokal!”
Sissi Organic Bistro — recenzja

Sissi Organic Bistro
Nr 13 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Opis: Sissi Organic Bistro łączy restaurację, kawiarnię, winiarnię, a nawet piekarnię, spajając wszystko mottem „jedz i kochaj”. Wyrazem naszej miłości do jedzenia jest dbałość o naturalność i pochodzenie wszystkich składników serwowanych przez nas potraw. ☑ Restauracja W naszej karcie menu znajdziesz proste, ale niezwykle bogate smakowo dania inspirowane przede wszystkim kuchnią austriacką, jak również pochodzące z innych krajów starego kontynentu. Produkty, które wykorzystujemy w Sissi Organic Bistro pochodzą z zaprzyjaźnionych hodowli i naturalnych upraw, dlatego mamy pewność, że serwujemy naszym gościom, to co najlepsze. Mięsa od zaprzyjaźnionego rzeźnika, Jabłka prostu z sadu, jajka od kur z wolnego wybiegu - wszystko to i jeszcze więcej gości na naszych talerzach w prostej formie, która pozwala pieścić Twoje zmysły i przywracać wspomnienia o smakach z dzieciństwa. ☑ Winiarnia Skromne, acz bogate smakowo propozycje win z różnych stron świata dobrali dla Ciebie nasi sommelierzy.
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Świetny lokal!”
Zrecenzowano: 19 marca 2017

Profesjonalna obsługa i świetna atmosfera oraz to że jest jedną z niewielu restauracji, która oferuje naprawdę świetnej jakości i smaku zdrowe jedzenie i to w mega przystępnych cenach sprawia że chciałabym polecić ją wszystkim którzy szukają dobrego i zdrowego jedzenia :)

Data wizyty: lutym 2017

• Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
“Polecam!”
Zrecenzowano: 19 marca 2017

Byłam na kolacji z moją drugą połówką i nie zawiodłam się! Pyszne jedzenie, świeże produkty i przepyszne wina. Naprawdę polecam tą restauracje na romantyczne wyjście czy też miłą kolację, tamtejsza atmosfera to zapewni. Ja na pewno nie raz tam wrócę :)

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Kasia O
“Super jedzenie!!!”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Świetny lokal, sympatyczna obsługa, super smaczne jedzenie, pyszna kawa.
Na pewno wrócę. Blisko Wawelu - lokalizacja super. Jeżeli na obiad w Krakowie to tylko tutaj.

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Marcin O
Krzywaczka, Polska
“Genialne miejsce :)”
Zrecenzowano: 11 marca 2017

Super lokal, bardzo miła atmosfera, obsługa kulturalna i miła, Jedzenie bardzo dobre. Bardzo chętnie odwiedzę to miejsce po raz kolejny. :)

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, wilkr97
Warszawa, Polska
“Gorąco polecam”
Zrecenzowano: 11 marca 2017

Podczas gdy większość innych resteuracji była jeszcze zamknięta, tu mogłem zjeść już naprawde pyszne śniadanie i wypić świetną kawę. Wszystko w przystępnej cenie, obsługa również bardzo miła. Na pewno nie był to mój ostatni raz w tym bistro. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą miło spędzić czas i zjeść coś smacznego w dogodnej cenie.

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, jaca12355

Sissi Organic Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sissi Organic Bistro? Podziel się wrażeniami!