“Róża i pączki”
Cukiernia Michałek — recenzja

Cukiernia Michałek
Nr 703 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tu i w cukierni pp. Cichowskich na Starowiślnej można zjeść najlepsze pączki w Krakowie. Oczywiście z konfiturą z róży i lukrem. Nigdzie lepszych nie jadłam. Warszawski Blikle mógłby tu jeszcze wiele się nauczyć. Na równie podniebnym poziomie w Michałku są makowce, z cieniutkim ciastem i najeżoną bakaliami masą makową. Pychotki!

Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 28 lutego 2019

Historia z życia. Koledze polecono tą pączkarnie, więc się przeszliśmy na "najlepsze pączki w Krakowie". Wyszliśmy rozczarowani. Pączki małe, zwyczajne. Były dobre, tego im nie zabiorę, ale już wolałbym kupić sobie pączka z hipermarketu. Nie nazwałbym ich najlepszymi pączkami w Krakowie. PRZECIĘTNE!!!
Pozdrawiam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kvcperek
Zrecenzowano 25 marca 2017

Miałem szczęście przez lata mieszkać w rejonie tej cukierni. Klientem (zadowolonym) jestem już od ponad 50 lat. Zmieniają się rządy, systemy i kulinarne gusta, ale tu na Krupniczej pączek smakuje tak samo wspaniale jak w czasach mojej młodości. Kiedyś w Krakowie było kilka takich uznanych cukierni. Niestety upływ czasu powoli je redukował, dlatego polecam i apeluję przyjdź tu i spróbuj tych wypieków. I nie zostawiaj tego na później bo te kultowe cukiernie .........tak szybko odchodzą.

Termin wizyty: marzec 2017
4  Dziękujemy, anko33
Zrecenzowano 22 lutego 2017

Od kilku lat, specjalnie na każde święta jadę do tej cukierni (mieszkam w Zagłębiu). Ale warto. Ciasta są przepyszne. Jedyna wada to kolejka. Swoje trzeba odstać.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, ryszardm124
Zrecenzowano 24 listopada 2016

Czytam, że iż wielu narzeka na kolejki, obsługę itp. Moim zdaniem, to skutek postępującego konsumpcjonizmu: chcemy, by wokół nas skakano, chcemy pięknych wnętrz i elegancji. A TU LUDZIE PO PROSTU DOBRZE ROBIĄ SWOJĄ ROBOTĘ!!! Mają znakomite wyroby i przez wielu krakowian, w tym rodowitych, są uznawani za najlepszą cukiernię w mieście. Ja osobiście uwielbiam ich makowiec warszawski (pączków, które ponoć też są najlepsze, po prostu nie jadam w ogóle). Mają też rewelacyjne kołacze czeskie. A obsługa - cóż, pracują sobie Panie i pracują, a jak może mają akurat w tej chwili zły humor i nie chce im się szczerzyć zęby do każdego z tej tylko racji, że jest klientem, to co z tego... Na smak wyrobów to wpływu nie ma, więc mi to nie przeszkadza.

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, polskastrefa2

Cukiernia Michałek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia Michałek? Podziel się wrażeniami!