“Bardzo solidna oferta”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
12 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 23
“Bardzo solidna oferta”
Zrecenzowano: 16 stycznia 2017

Krótki pobyt w podróży biznesowej. Hotel bardzo czysty, przytulny z dobrą energią. Personel przyjazny i profesjonalny. Pokój raczej mały ale to nie przeszkadza. Bardzo wygodne łóżko. Szkoda, że hotel nie posiada własnej restauracji

• Pobyt: styczniu 2017, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Radosław Z
Napisz recenzję

1 285 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (6)
Data | Ranking
  • Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 9 stycznia 2017

Miło i przytulnie. Profesjonalna i uprzejma obsługa. Czyste pokoje. Bardzo smaczne jedzenie. Blisko przystanki tramwajowe. Gorąco polecam zarówno na wyjazd rodzinny jak i pobyt biznesowy. Rodzinnie zdecydowaliśmy, żenastępnym razem wybierzemy również ten hotel.

• Pobyt: styczniu 2017, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Justyna W
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 23
8 recenzje(-i) hoteli
Zrecenzowano: 4 listopada 2016

Mały, spokojny, połozony z dala od zgiełku hotel, jednoczesnie o krok od uroczego Kazimierza. Czyste, choć niewielkie pokoje, uprzejma obsługa i smaczne sniadania. To wszystko sprawia, że chce się tam wracać.

• Pobyt: grudniu 2015, wyjazd w pojedynkę
Dziękujemy, herzog77
Łódź, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 173
23 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 92
Zrecenzowano: 25 października 2016

Byliśmy w tym hotelu w rocznicę naszego ślubu i to był w 100 % doskonały wybór. Najpierw czytaliśmy recenzje a później po rozmowach z recepcjami innych hoteli nie mieliśmy wątpliwości , że wybierzemy ten hotel. Świetna obsługa od momentu rezerwacji, szacunek do klienta i zaangażowanie obsługi pod każdym względem w doskonałą atmosferę pobytu. Tak właśnie chcieliśmy się czuć tego dnia. Wyjątkowo. Pokój mieliśmy świetny, cichy, czysty i ciepły z widokiem na Wawel. Czekoladki powitalne przy łóżku ale również pudełko czekoladek powitalnych od kierownictwa hotelu. Obsługa uśmiechnięta, życzliwa i pomocna. Śniadania w porządku z dobrym ciastem własnej roboty. Z hotelu wszędzie blisko i dobre połączenie. Na pochwałę zasługuje pani z recepcji życzliwa i kreatywna. Na pewno tutaj wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokóje od strony szkoły są ciche. Z widokiem na Wawel
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: wrześniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Fidek
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2016

W hotelu tym urzekł mnie bardzo wystrój, kolorystyka, meble utrzymane w starym kolonialnym stylu. Hotel ten jest dość mały, ale przez to bardzo zaciszny i kameralny. Hotel jest położony w świetnej lokalizacji - 5 minut pieszo od rynku w Kazimierzu. Śniadanie bardzo smaczne, choć z uwagi na wielkość hotelu wybór jest ograniczony.

• Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Paweł E
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Stare Miasto
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 778
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Wyświetl ceny
Hotel Hilton Garden Inn Kraków
Nr 29 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 598
Wielopole Hotel
Nr 15 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 217
Hotel Galaxy
Nr 36 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 393
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Columbus? Podziel się wrażeniami!

Hotel Columbus — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Columbus
Adres: ul. Starowiślna 57, Kraków 31-038, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Kazimierz , Stare Miasto
Udogodnienia:
Wybór napojów Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Obsługa pokojowa Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr4 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kraków
Nr11 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kraków
Nr33 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kraków
Rozpiętość cen (za noc): 231 zł–505 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Columbus 3*
Liczba pokoi: 24
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
Elegancki trzy gwiazdkowy Hotel Columbus należy do najpopularniejszych hoteli butikowych w Krakowie. Wystrój hotelu utrzymany jest w kolonialnym stylu, dominują ciepłe słoneczne barwy. Ręcznie wykonane meble w pokojach pochodzą z egzotycznego drewna. Wszystkie pokoje przeszły w ostatnim czasie gruntowną renowację. Wyposażone są w mini bar, bezpłatną wodę mineralną, klimatyzację i wygodne łóżka. W każdym pokoju jest bezpłatny dostęp do Internetu. Dla komfortu Państwa pobytu w naszym hotelu zamontowywano nowe, dźwiękoszczelne okna. To co nas wyróżnia to niepowtarzalny klimat butikowego hotelu oraz profesjonalna obsługa. Nasz personel dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia Państwu niezapomnianego pobytu w Królewskim Mieście Krakowie. Witamy w hotelu Columbus ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Columbus. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Columbus Hotel Krakow

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?