“Słaba obsługa”

Restaurant La Fontaine - U Pierre'a
Nr 189 wśród 1 872 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Romantyczny, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje

Wybrałam się do restauracji wraz z przyjaciółką na kolację. Jedzenie bardzo dobre ale moja dość niska ocena wynika z problemu z obsługą w restauracji. Kelnerka nie była przygotowana na pytania typu "Jakie wino nam Pani poleci?" a swoją niewiedzę tłumaczyła tym, że francuskie nazwy są ciężkie do wymówienia. Samo podanie wina w tak drogiej restauracji również było dla mnie zaskoczeniem. Miałam nadzieję, że wino do kieliszka zostanie nalane przy mnie, niestety tak się nie stało. Mimo wszystko polecam pójść i spróbować, warto :)

Dziękujemy, Gabriela B

Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Jedzenie baaaardzo dobre, choć drogie. Obsługa delikatnie mówiąc, niezbyt dobra. Restauracja była pusta, zajmowaliśmy jedyny stolik, a obsługa trwała dluuugo. Nie chodzi tu o szybkość w podawaniu dań, ale o takie proste rzeczy jak przyniesienie menu, zebranie zamówienia, przyniesienie rachunku i...teraz hit...wydaniu reszty. Niestety nikt nie pofatygował się aby wydać nam resztę. Czekaliśmy na nią bardzo długo, więc postanowiliśmy po prostu wyjść i zostawić opieszałym kelnerom nieplanowany, wysoki napiwek. Ponieważ nie jesteśmy zbyt asertywnymi ludźmi, głupio nam było upomnieć się o swoje.
Reasumując możliwe, że wrócę na jedzenie, ale płacić będę kartą, gdzie mam nadzieję mnie już nie oszukają.

Dziękujemy, malamimimi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mkpg, Właściciel, Restaurant La Fontaine - U Pierre'aOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2018

Dziękujemy za pozytywną ocenę naszych dań. Nasza restauracja od 18 lat stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych gości. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Jest to dla nas pierwsza taka sytuacja, iż nasz kelner/ka nie zwrócili reszty z rachunku.
Jeżeli Państwo wrócą do naszej restauracji na pewno zwrócimy nie wydane z rachunku pieniądze.
Przepraszamy za powstałe nieporozumienie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 19 kwietnia 2018

Polecam w 100%. Pyszne mule, eskalopki i sałatka bałtycka. Super obsługa. Na pewno tutaj wrócę.

P.S nie wiem, czy umieszczanie, każdej zamówionej pozycji na fakturze, to dobry pomysł ......

Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Nie zgadzam się z negatywami. Jedzenie smaczne, duży wybór. Podane w elegancki sposób. Kelner Szwajcarskiego pochodzenia włada trzema językami. Na pewno ułatwia to życie obcokrajowców. Wystrój przytulny, stonowany. Jak na kolacje przystawka , zupa, danie główne, deser i alkohol. Dla dwóch osób to ceny umiarkowane. Polecam.

Dziękujemy, KacMorderca
Zrecenzowano 11 grudnia 2017

Byliśmy tam z 8 osobowa ekipą . Wszystkie dania ( każdy zamawiał cos innego ) były przepyszne. Wołowinka wysmażona wedle ustaleń a sosik mniammm .
Polecam

Dziękujemy, Zbigniew P

Restaurant La Fontaine - U Pierre'a — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restaurant La Fontaine - U Pierre'a? Podziel się wrażeniami!