“mega smacznie i super obsługa”

Restaurant La Fontaine - U Pierre'a
Nr 190 wśród 1 872 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 kwietnia 2018

Polecam w 100%. Pyszne mule, eskalopki i sałatka bałtycka. Super obsługa. Na pewno tutaj wrócę.

P.S nie wiem, czy umieszczanie, każdej zamówionej pozycji na fakturze, to dobry pomysł ......

Dziękujemy, nawrot1

Zrecenzowano 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Nie zgadzam się z negatywami. Jedzenie smaczne, duży wybór. Podane w elegancki sposób. Kelner Szwajcarskiego pochodzenia włada trzema językami. Na pewno ułatwia to życie obcokrajowców. Wystrój przytulny, stonowany. Jak na kolacje przystawka , zupa, danie główne, deser i alkohol. Dla dwóch osób to ceny umiarkowane. Polecam.

Dziękujemy, KacMorderca
Zrecenzowano 11 grudnia 2017

Byliśmy tam z 8 osobowa ekipą . Wszystkie dania ( każdy zamawiał cos innego ) były przepyszne. Wołowinka wysmażona wedle ustaleń a sosik mniammm .
Polecam

Dziękujemy, Zbigniew P
Zrecenzowano 19 października 2017

Niestety muszę się zgodzić z recenzją @Ladyinsolence

"Wystrój jest piękny, romantyczny i klimatyczny. I niestety na tym kończą się plusy. Ceny są wysokie, a mimo to jakość potraw pozostawia wiele do życzenia."

3  Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 1 października 2017

Wraz z grupą znajomych z pracy wybraliśmy się na kolację. Spora część z nas zamówiła curry z kurczakiem i krewetkami, ale jedynie jedna osoba znalazła krewetkę (sztuk 1!!!) w swojej potrawie - wstyd. Jedzenie mocno podlane tłuszczem i słone, niewarte swojej ceny. Nie polecam.

2  Dziękujemy, Justyna S

Restaurant La Fontaine - U Pierre'a — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restaurant La Fontaine - U Pierre'a? Podziel się wrażeniami!