“Rodzinna kolacja”
Restauracja Del Papa — recenzja

Restauracja Del Papa
Nr 185 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Bylam z moja corka i wnuczka na kolacji, piekny wystrój, wspaniala obsluga i bardzo mila muzyka.Jedzenie na najwyzszym poziomie, smaczne domowe makarony, wspaniala zupa.Naprawde polecam restauracjei zaluje ze u mnie w Gdyni takiej nie ma.

Dziękujemy, Antoni J

Byliśmy wczoraj na makaronie z kurczakiem w sosie grzybowym i lazani.
Podano czekadelko a zaraz po nim danie główne.
Cena przystępna. Obsługa bardzo miła.
Milo przytulnie sprawnie

Dziękujemy, maciejkolm
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na kolację ze znajomymi, oryginalne czarne obrusy - można powiedzieć interesujący wystrój i niespotykany jak na krakowskie tratorie. Nasz kelner miły, profesjonalny.

Jedzenie baardzo smakowało naszej 5. W dwóch daniach trochę zabrakło smaku. Tagliatelle z krewetkami było naprawdę bardzo dobre ale miałam wrażenie że bez soli, na szczęście było chilli więc coś ratowało sprawę :) pomimo że czegoś brakowało w makaronie - i tak bardzo dobre i zjadłam całe!
Polecam warto odwiedzić.

Dziękujemy, Alexandra6516
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka R, Kierownik ds. PR, Restauracja Del PapaOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dziękujemy serdecznie za opinie. Dołożymy wszelkich starań, aby kolejna wizyta w naszej restauracji była perfekcyjna.

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Pysznie ! , miła atmosfera . Obsługa na najwyższym poziomie . Najlepsza włoska restauracja w Krakowie.

Dziękujemy, anttisandri
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Del papa to zdecydowanie jedna z najlepszych krakowskich restauracji! Z chęcią wracam na ulubiony makaron Alferdo lub dobrą włoską pizzę. Ceny idą w parze z jakością potraw. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Polecam serdecznie każdemu, jeszcze nie raz tu wrócę :)

Dziękujemy, annakk8

Restauracja Del Papa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Del Papa? Podziel się wrażeniami!