Kraków

“Coraz gorzej”
Bococa Bistro — recenzja

Bococa Bistro
Nr 56 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)

Niestety ten lokal systematycznie obniża swoje loty. Moze jakis problem z kucharzem? Spaghetti podano mi rozgotowane, o al dente chyba w kuchni nie słyszano. Ledwo ciepłe (krzepnący tłuszcz) i - co gorsza- chyba z jakiegoś głębokiego dna opakowania, bo po prostu w małych kawałeczkach. Od jakiegoś czasu ceny zauważalnie wzrosły, moim zdaniem nieadekwatnie do jakości podawanego jedzenia i obsługi (jest to miejsce blisko mojej pracy, więc mam okazję bywać w nim od kilku lat). Z personelem też niestety jest coraz gorzej. Kiedys byla dosyc stala, sympatyczna ekipa. Obecnie obsluga co kilka tygodni zmienia sie i sprawia wrazenie kompletnie niezaangażowanej. Włascicielom chyba nie chce się wkładać wysiłku w podstawowe przeszkolenie. Zdarzyło mi się dostać w tej samej minucie oba dania (zupę i drugie) bez jakiejkolwiek refleksji ze strony kelnerki że coś jest nie tak. Pani kelnerka podczas pracy spędza czas na sali ze swoim chlopakiem. Innym razem na prośbę o przyprawy uslyszalam, ze "są przy barze", wiec podejdz sobie gosciu sam i przynies. Itd, itp. Kiedys bywalam co pare dni, teraz - sporadycznie i już tylko z konieczności. Niestety, nie polecam.

Dziękujemy, Agnieszka B

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Potrawy świetnie doprawione i podane, smak - taki jak ma być! Piwo niby droższe niż w pubie obok, ale z browaru niszowego - przepyszne! Polecam

Dziękujemy, Przemysław Z
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, dania w punkt smaczne, fajnie połączone lekkie i zdrowe kompozycje, ładnie zaserwowane, ilekroć jestem w Krk staram się zawitać, polecam

Dziękujemy, 872_ukaszk
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie angielskie bez smaku. Jajka posypane pieprzem, bez soli. Na stoliku brak przypraw. Fasolka wrzucona w sos na pizzę. Parę kawałeczków pieczywa. Sok z kartonu, nie można dopłacić, aby dostać np. wyciskany. Przy okazji i tak zapomniano mi go przynieść. Koktajl mango-kiwi dostarcza podobnych walorów smakowych, czyli żadnych - posmak owoca w wodzie. Omlet na słodko to właściwie jajecznica z dżemem - białka nie ubite, mąki wcale. Długi czas oczekiwania, śniadania niepodane razem, kawa ok.

Dziękujemy, Araiser
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania i kawa. Ceny ciut wyższe jednak wszystko warte uwagi. Warto spróbować, ja wziąłem angielski brekfast i byłem bardzo zadowolony.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, n0ci0

Bococa Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bococa Bistro? Podziel się wrażeniami!