“Dbałość o każdy szczegół ”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Betmanowska Main Square Residence
Miejsce nr 3 wśród 261 hoteli w Krakowie
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

To moja kolejna wizyta w tym hotelu. Nasuwa się jedno słowo, Rewelacja! Obsługa na każdym kroku zaskakuje dbałością o Gościa. Wszystko jest przemyślane. Miałem piękny pokój z widokiem na rynek glowny. Wieczór spędziłem w jacuzzi raczac się butelka schłodzonego Prossecco (w cenie pokoju!). Przy łóżku czekały zatyczki do uszu, żeby móc się wyspać. Do tego doskonale działająca klima a jest to dla mnie kluczowa rzecz. Rano pyszna kawa z ekspresu w pokoju i doskonale śniadanie obejmujące alkohol ☺️. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, salwator17
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square ResidenceOdpowiedź udzielona 25 lipca 2017

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za pozostawienie oceny Państwa pobytu w Betmanowska Main Square Residence. Cieszę się, że ponowny pobyt w naszym pięknym mieście był udany i po raz drugi spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Zapraszamy podczas kolejnej wizyty w Krakowie.
Pozdrawiam serdecznie
manager

Napisz recenzję

Zrecenzowano 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

O tym hotelu, mogę napisać tylko w samych superlatywach. Położenie najlepsze z możliwych, na samym rynku, wystrój pokoju po prostu genialny, tak jak i jego wyposażenie. Obsługa bez zarzutów, a bufet na śniadanie jest naprawdę imponujący, jest w czym wybierać ! Napewno tu jeszcze wrócimy !

Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Asia C

Szanowna Pani Joanno,
Dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie oceny Państwa pobytu w Betmanowska Main Square Residence. Jest Nam bardzo miło, że lokalizacja, wystrój oraz wyposażenie Apartametów spełniło Państwa oczekiwania. Bardzo cieszy nas , że bogaty bufet śniadaniowy serwujący między innymi Staropolskie mięsa i wędliny, dania na ciepło w tym również te przygotowane na specjalne zamówienie z regionalnych , świeżych produktów przypadł Państwu do gustu.
Zapraszamy ponownie!
Z pozdrowieniami

Zrecenzowano 19 lipca 2017

Pokoje bardzo gustownie urządzone, tak jak lubię - cegła, czerń, drewno. Wygodne łóżko, pachnąca świeżością pościel. Czystość łazienki i sypialni - bez zarzutu. Obsluga pomocna i bardzo miła. Jak tylko będę miał okazję to z pewnością tu wrócę.

• Data pobytu: maju 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Adam W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square ResidenceOdpowiedź udzielona 20 lipca 2017

Szanowny Panie Adamie,
Dziękujemy za poświęcenie swojego cennego czasu na pozostawienie oceny Państwa pobytu w Betmanowska Main Square Residence. Jest nam bardzo miło, że Państwa pobyt był udany i docenił Pan nasze mocne strony jakimi jest: personel, architektura oraz czystość. Zapraszam ponownie!
Z pozdrowieniami ze słonecznego Krakowa
manager

Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Super hotel z klimatem.pokoje bardzo przytulne i ciekawe.lazienki czyściutkie .sniadanko pycha .jedyny minus to pokoje od podwórza gdzie po otwarciu okna patrzy się na klimatyzatory I inne drzwi
W super miejscu ale następnym razem tylko pokój od ulicy !!!

Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, ewelinaz78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square ResidenceOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2017

Szanowna Pani Ewelino,
Dziękujemy za pozostawienie oceny Państwa pobytu w Aparthotelu Betmanowska Main Square Residence . Miło mi, że docenia Pani stworzony przez nas klimat oraz nasze mocne strony jakimi są czystość i wyśmienite śniadanie. Niestety nie wszystkie pokoje mają widok na Rynek Główny więc serdecznie zapraszam aby na kolejny pobyt zarezerwować apatament De luxe lub Junior Suite.
Z pozdrowieniami

Zrecenzowano 29 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam ! Widok na rynek niesamowity szczególnie wieczorem kiedy centrum Krakowa tętni życiem. Pokoje z jacuzzi rewelacja!!! A śniadania w restauracji pyszne i naprawdę ogromny wybór , każdy znajdzie cos dla siebie.

Data pobytu: maju 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Fred C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square ResidenceOdpowiedź udzielona 30 maja 2017

Szanowni Państwo ,
Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego drogocennego czasu na dodanie oceny Państwa pobytu Betmanowska Main Square Residence.
Cieszę się, że pobyt należał do udanych i spełniliśmy Państwa oczekiwania, to prawda, że Rynek tętni życiem a nasze śniadania są rewelacyjne (Staropolskie mięsa i wędliny, sery, twaróg, jajka, śledzie, pomidor, ogórek marynaty, sosy, chrzan, smalec, wybór miodów i dżemów, płatki zbożowe, jogurty, ziarna zbóż, orzechy, wybór pieczywa, słodkie domowe wypieki, owoce sezonowe. Na ciepło serwujemy : kiełbasę, parówki, kaszankę, smażone pieczarki i fasolkę w sosie pomidorowym. Na życzenie Gości również przygotujemy: jajecznicę, omlet, jajko sadzone, naleśniki na słodko (z dżemem lub nutellą).
Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy serdecznie ze słonecznego Krakowa.
Manager

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 832
Stare Miasto
Stradonia Serviced Apartments
Stradonia Serviced Apartments
Nr 2 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 342
Stare Miasto
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 991
Venetian House Aparthotel
Nr 15 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 942
Hotel Wentzl
Nr 14 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 089
Hotel Indigo Krakow - Old Town
Nr 6 z 261 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 164
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Betmanowska Main Square Residence? Podziel się wrażeniami!

Betmanowska Main Square Residence — dodatkowe informacje

Adres: ul. Rynek Główny 44, Kraków 31-017, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Małopolskie > Kraków > Stare Miasto
Udogodnienia:
Bar/salon Restauracja
Styl hotelu:
Miejsce nr 3 wśród 261 hoteli w Krakowie
Zakres cen: 311 zł–616 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Betmanowska Main Square Residence 4*
Liczba pokoi: 30
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Betmanowska Main Square Residence. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?