“Godne polecenia:)”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
9 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 18
“Godne polecenia:)”
Zrecenzowano: 8 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Spędziłam weekend w apartamencie Junior Suite. Apartament jest pięknie urządzony, znajduje się w nim jacuzzi z widokiem na rynek. Obsługa recepcji bardzo miła, na przywitanie szampan:) przestronny pokój, lustro weneckie do łazienki, kabina prysznicowa dwuosobowa:) bardzo wygodne łóżko! Śniadanie przepyszne, oprócz bufetu (wędliny, sery, owoce, ryby, sałatki, suszone owoce, bakalie, ciasta) obsługa oferuje jajka sadzone, jajecznice, naleśniki:) mały mankament- niedociągnięcia w sprzątaniu. Firanki poplamione, na parapecie gruba warstwa kurzu, kurz też pod łóżkiem i przy kablach koło szafek nocnych. Apartamenty tej klasy powinny być sprzątane dokładniej:) polecam i na pewno tu wrócę:)

Pobyt: lutym 2017
1 Dziękujemy, Magdalena R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, Manager, Betmanowska Main Square Residence, 9 lutego 2017
Szanowna Pani Magdaleno,
Dziękujemy za szczerą opinię jaką raczyła się Pani podzielić na portalu TripAdvisor.
Bardzo nam miło, że mogliśmy dostarczyć miłych wspomnień z pobytu w naszym Aparthotelu w Krakowie. Cieszymy się ogromnie, że nasza Recepcja oraz kuchnia spełniła Pani oczekiwania :) Bardzo nam zależy, żeby nasi goście się dobrze u nas czuli i mogli smacznie zjeść posiłek. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Pani uwagi zostały przekazana do kierownika działu sprzątającego, który podejmie odpowiednie działania, aby taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła. Jesteśmy bardzo wdzięczni za polecenie nas. Robimy wszystko, aby każdy nasz gość czuł się u nas jak w domu. Serdecznie zapraszamy do ponownej wizyty.
Pozdrawiam
Napisz recenzję

697 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
Grudziądz, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 11 grudnia 2016

Wróciłam z Krakowa, zawsze wiedziałam, że to fajne miasto ale , że można zakochać się w Hotelu ??? a jednak od momentu zrobienia rezerwacji aż po wyjazd było idealnie. Lokalizacja super - nie wiem czy można mieć lepszą, chyba, ze ktoś śpi w Mariackim albo w Sukiennicach. Delikatny wystrój zdradzający zbliżające się święta uroczy witraż w oknie, zasłaniający ponurą pogodę za oknem. Obsługa uprzejma, uśmiechnięta i zawsze pomocna bez względu na porę dnia i nocy (zwłaszcza, że w nocy potrzebowałam lekarza, wielkie dzięki za pomoc). Detale i raz jeszcze detale, lampka wina na powitanie, napoje w minibarze, słodki poczęstunek.....ach i śniadanie smaczne jedzenie i degustacja alkoholi na śniadanie chyba to zaskoczenie dla wszystkich. Jeszcze wrócimy!

Wskazówka dotycząca pokojów: następnym razem pokój z jacuzzi
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: grudniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, klaramisiewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 14 grudnia 2016
Szanowna Pani Klaro,
Dziękujemy za pozostawienie oceny po Państwa pobycie W Betmanowska Main Square Residence. Jest mi bardzo miło, że tak pobyt należał do udanych i dostrzegli Państwo nasze zalety. Zapraszamy w przyszłości.

Łódź, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 7 grudnia 2016

Mieliśmy szczęście odwiedzić ten hotel w grudniu.

Przyjeżdżając do Krakowa szybko dotarliśmy do Betmanowska Main Square Residence.

Tam od razu w recepcji spotkaliśmy się z przemiłym przyjęciem, lampka wina na powitanie przyjemny akcent.

Lokalizacja świetna, nie wiem czy może być lepsza niż Rynek Główny.

Pokój bardzo wygodny, wspaniale wyposażony co nie jest oczywiste, lśniący czystością.

Dyskretna obsługa zawsze gotowa pomóc, jednak całkowity brak nachalności powodował, że w ogóle nie czuliśmy się skrępowani.

Zdecydowanie polecamy !

• Pobyt: grudniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, Damian W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 9 grudnia 2016
Szanowny Panie Damianie,

Dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie oceny Państwa pobytu w Betmanowska Main Square Residence.
Jest Nam bardzo miło, że uważają Nas Państwo za wyjątkowe miejsce i doceniacie nasze silne strony.
Z radością zapraszamy Państwa ponownie w przyszłości.
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 11
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 28 listopada 2016

Najlepsza mozliwa lokalizacja do zwiedzania Krakowa i z pieknym widokiem na katedre i Sukiennice. Piekna dekoracja, bardzo przyjemne pokoje. Polecam szczegolnie ten z jacuzzi. Mila recepcja ale nie zawsze ma ochote odbierac telefon (15 minut proby bez skutku - po zejscu na recepcje pusto wiec poprostu brak checi). Problem z czystoscia - duzo kurzu.

• Pobyt: październiku 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Judith J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 1 grudnia 2016
Szanowny Gościu,
Dziękujemy za wybranie Betmanowska Main Square Residence.
Ciesze się, że Państwa pobyt należał do udanych.
Dziękujemy za cenne uwagi dotyczące naszej pracy, które pomagają Nam poprawić jakość świadczonych usług.
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 27 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel,wspaniała obsługa,pokoje jak na 5 gwiazdek przystało,jedzenie wyśmienite,bardzo serdecznie pozdrawiamy panie z recepcji które 7.10.2016 pracowały,na pewno do was wrócimy,pozdrawiamy i do zobaczenia

Pobyt: październiku 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Kamila1987
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 28 listopada 2016
Szanowna Pani Kamilo,
Dziękujemy za pozostawienie pozytywnego komentarza .
Jest nam bardzo miło, że pobyt w Betmanowska Main Square Residence należał do udanych , zwłaszcza z tak wspaniałego powodu jakim jest rocznica.
Zapraszamy ponownie w przyszłości.
Manager
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 778
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Hotel Wentzl
Nr 14 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 079
Kleparz
Mercure Kraków Stare Miasto
Mercure Kraków Stare Miasto
Nr 9 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 488
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Stradonia Serviced Apartments
Stradonia Serviced Apartments
Nr 2 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 314
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Betmanowska Main Square Residence? Podziel się wrażeniami!

Betmanowska Main Square Residence — dodatkowe informacje

Rozpiętość cen (za noc): 310 zł–619 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Betmanowska Main Square Residence 4*
Liczba pokoi: 30
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Betmanowska Main Square Residence. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?