“Lokalizacja, pokój , wszystko super!”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Betmanowska Main Square Residence
Miejsce nr 3 wśród 260 hoteli w Krakowie
Grudziądz, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Lokalizacja, pokój , wszystko super!”
Zrecenzowano: 11 grudnia 2016

Wróciłam z Krakowa, zawsze wiedziałam, że to fajne miasto ale , że można zakochać się w Hotelu ??? a jednak od momentu zrobienia rezerwacji aż po wyjazd było idealnie. Lokalizacja super - nie wiem czy można mieć lepszą, chyba, ze ktoś śpi w Mariackim albo w Sukiennicach. Delikatny wystrój zdradzający zbliżające się święta uroczy witraż w oknie, zasłaniający ponurą pogodę za oknem. Obsługa uprzejma, uśmiechnięta i zawsze pomocna bez względu na porę dnia i nocy (zwłaszcza, że w nocy potrzebowałam lekarza, wielkie dzięki za pomoc). Detale i raz jeszcze detale, lampka wina na powitanie, napoje w minibarze, słodki poczęstunek.....ach i śniadanie smaczne jedzenie i degustacja alkoholi na śniadanie chyba to zaskoczenie dla wszystkich. Jeszcze wrócimy!

Wskazówka dotycząca pokojów: następnym razem pokój z jacuzzi
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: grudniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, klaramisiewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 14 grudnia 2016
Szanowna Pani Klaro,
Dziękujemy za pozostawienie oceny po Państwa pobycie W Betmanowska Main Square Residence. Jest mi bardzo miło, że tak pobyt należał do udanych i dostrzegli Państwo nasze zalety. Zapraszamy w przyszłości.

Napisz recenzję

697 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (4)
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Łódź, Polska
Liczba recenzji: 2
Zrecenzowano: 7 grudnia 2016

Mieliśmy szczęście odwiedzić ten hotel w grudniu.

Przyjeżdżając do Krakowa szybko dotarliśmy do Betmanowska Main Square Residence.

Tam od razu w recepcji spotkaliśmy się z przemiłym przyjęciem, lampka wina na powitanie przyjemny akcent.

Lokalizacja świetna, nie wiem czy może być lepsza niż Rynek Główny.

Pokój bardzo wygodny, wspaniale wyposażony co nie jest oczywiste, lśniący czystością.

Dyskretna obsługa zawsze gotowa pomóc, jednak całkowity brak nachalności powodował, że w ogóle nie czuliśmy się skrępowani.

Zdecydowanie polecamy !

• Pobyt: grudniu 2016, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, Damian W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 9 grudnia 2016
Szanowny Panie Damianie,

Dziękujemy za poświęcony czas na pozostawienie oceny Państwa pobytu w Betmanowska Main Square Residence.
Jest Nam bardzo miło, że uważają Nas Państwo za wyjątkowe miejsce i doceniacie nasze silne strony.
Z radością zapraszamy Państwa ponownie w przyszłości.
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 11
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 28 listopada 2016

Najlepsza mozliwa lokalizacja do zwiedzania Krakowa i z pieknym widokiem na katedre i Sukiennice. Piekna dekoracja, bardzo przyjemne pokoje. Polecam szczegolnie ten z jacuzzi. Mila recepcja ale nie zawsze ma ochote odbierac telefon (15 minut proby bez skutku - po zejscu na recepcje pusto wiec poprostu brak checi). Problem z czystoscia - duzo kurzu.

• Pobyt: październiku 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Judith J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 1 grudnia 2016
Szanowny Gościu,
Dziękujemy za wybranie Betmanowska Main Square Residence.
Ciesze się, że Państwa pobyt należał do udanych.
Dziękujemy za cenne uwagi dotyczące naszej pracy, które pomagają Nam poprawić jakość świadczonych usług.
Liczba recenzji: 1
Zrecenzowano: 27 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel,wspaniała obsługa,pokoje jak na 5 gwiazdek przystało,jedzenie wyśmienite,bardzo serdecznie pozdrawiamy panie z recepcji które 7.10.2016 pracowały,na pewno do was wrócimy,pozdrawiamy i do zobaczenia

Pobyt: październiku 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Kamila1987
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 28 listopada 2016
Szanowna Pani Kamilo,
Dziękujemy za pozostawienie pozytywnego komentarza .
Jest nam bardzo miło, że pobyt w Betmanowska Main Square Residence należał do udanych , zwłaszcza z tak wspaniałego powodu jakim jest rocznica.
Zapraszamy ponownie w przyszłości.
Zakopane, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
Zrecenzowano: 29 października 2016

Najlepszy hotel w jakim miałem okazję być. Najlepsza możliwa lokalizacja w Europie! Widok z jacuzzi w pokoju na Rynek Główny jest niezapomniany. Do tego butelka Prosecco i darmowy Mini Bar a na koniec wódka na bufecie śniadaniowym! Bardzo mila i profesjonalna obsługa! Gratuluję!

• Pobyt: wrześniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Arka G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zyta R, manager, Betmanowska Main Square Residence, 30 października 2016
Szanowni Państwo,
Bardzo dziękuję za czas poświęcony na napisanie opinii o naszym Aparthotelu.
Jest mi bardzo miło, że pobyt w Betmanowska Main Square Residence należał do udanych. Cieszy mnie fakt, że zarówno lokalizacja jak udogodnienia sprostały Państwa oczekiwaniom.
Z ogromną radością przeczytałam Pańskie słowa na temat naszej wspaniałej lokalizacji, dodatków oraz bufetu śniadaniowego. Już dziś zachęcam do skorzystania z naszych usług w przyszłości i śledzenia najnowszych ofert.
Z wyrazami szacunku
Manager
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kraków)
Kazimierz
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Nr 4 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 778
Cracowdays Apartments
Cracowdays Apartments
Nr 5 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 988
Hotel Wentzl
Nr 14 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 1 079
Kleparz
Mercure Kraków Stare Miasto
Mercure Kraków Stare Miasto
Nr 9 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 488
Stare Miasto
Radisson Blu Hotel Kraków
Radisson Blu Hotel Kraków
Nr 24 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 2 475
Stradonia Serviced Apartments
Stradonia Serviced Apartments
Nr 2 z 260 w lokalizacji Kraków
Liczba recenzji: 314
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Betmanowska Main Square Residence? Podziel się wrażeniami!

Betmanowska Main Square Residence — dodatkowe informacje

Rozpiętość cen (za noc): 310 zł–619 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Betmanowska Main Square Residence 4*
Liczba pokoi: 30
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Betmanowska Main Square Residence. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?