“Bardzo niemiła obsługa ”
Cafe Czekolada — recenzja

Cafe Czekolada
Nr 88 wśród 123 Kawa i herbata (Kraków)

Zamówiłam dwie gorące czekolady, które okazały się niemiłosiernie słodkie.
Niestety zanim się ich doczekałam, zostałam bardzo niemiło potraktowana przez obsługę lokalu. Kelnerka zapomniała o jednej czekoladzie i kiedy się o nią upomniałam, zostałam poproszona o paragon. Nie miałam go już, ale kelnerka która przyjmowała ode mnie zamówienie powiedziała swojej współpracownicy, że owszem były zamawiane dwie czekolady. Mimo to Pani miała obiekcje i musiałam się kłócić.
Zachowanie reszty obsługi również pozostawia wiele do życzenia.
Nie poszłabym tam drugi raz, a szkoda, ponieważ miejsce to ma swój potencjał.

Dziękujemy, 257wiktoriap

Zrecenzowano 19 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa pyszna, czekolada bananowa sztos! Ludzi dużo ale obsługa kawiarni staje na głowie żeby klient długo nis czekał. Bardzo przyjemne miejsce

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, agatag109
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna, kameralna atmosfera, bardzo przystępne ceny. Miłe miejsce do posiadówy ze znajomymi, polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tomm_wasl
Zrecenzowano 12 lipca 2017

Chociaż odwiedzamy Czekoladę dość nieregularnie, to zawsze jest ona jednym ze stałych punktów naszej listy przy wyborze lokalu. Wybór piwa jest całkiem dobry, choć muszę przyznać, że każda z poleconych mi na barze pozycji okazywała się całkowitym pudłem. Rekompensuje to oczywiście przepyszna czekolada. Zwykle jest tu dość gwarno i raczej ciasno.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano 23 stycznia 2017

Po prostu ok. Czekolada bez szału. Kiedyś była lepsza. Ceny dość wysokie. Obsługa spoko choć do lokalu schodzi się dziwne towarzystwo i to miało miejsce niejednokrotnie podczas naszej wizyty. Mimo wszystko lokal klimatyczny, polecam.

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Joanna S

Cafe Czekolada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Czekolada? Podziel się wrażeniami!