“Miła kawiarnia”
Cafe Camelot — recenzja

Cafe Camelot
Nr 44 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
104 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 39
“Miła kawiarnia”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Bardzo oblegana i ruchliwa kawiarnia w centrum starego miasta w Krakowie. Wystrój nawiązujący do lokalnej kultury i dość skromny. Obsługa kelnerska dobra, ale z powodu dużego ruchu trzeba chwilę poczekać.
Doskonałe nalewki i ciepłe drinki.

Polecam!

• Dowolne
  • Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
Liczba recenzji: 1
“Kawiarnia BYŁA moją ulubioną w Krakowie.”
Zrecenzowano: 20 lutego 2017

Wspominając nieziemskie, puszyste tosty francuskie, które jadłam w Camelot Cafe przy okazji ostatniej wizyty w Krakowie, zabrałam wczoraj tam znajomych na śniadanie. Zamówiliśmy omlet z polędwicą i cebulką, jajecznicę z szynką, bagietkę z łososiem i wspomniane tosty francuskie. Omlet – raczej przypominał chudy placek przypieczonego jajka z kilkoma kawałkami szynki i SUROWĄ cebulą, mieścił się na małym talerzu (koszt 19,5 zł), jajecznica- typowa jajecznica z szybką, ani zła ani jakaś wybitna (19,5 zł), bagietka z łososiem - była ok, nie było sie do czego przyczepić(18 zł) i moje ukochane tosty francuskie z cynamonem - jajka nie starczyło na 3 kromeczki, wiec dostałam 2 lekko muśnięte jakiem a 3 w połowie wyschnięta, o puszystości nie było tu mowy, smak bardzo daleki od tego, który pamiętam, nie wspominając o wyposażeniu talerza, na którym znalazłam 2 mikro pojemniczki z dżemami, kilka kulek winogrona i mandarynki. Za śniadanie, po którym musieliśmy pójść na kolejne, bo zaserwowane porcje przypominały menu dziecięce, zapłaciliśmy ponad 100zł! W moim odczuciu, zostaliśmy grubo naciągnięci, co nie wpłynęło na miłe wspomnienie z wizyty w Camelot Cafe. Czar tego cudownego miejsca prysł, bardzo żałuję, bo wielokrotnie polecałam to miejsce znajomym wybierającym się do Krakowa. Trzymam kciuki za powrót do poprzednich standardów, bo byłam zachwycona tym miejscem.

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Kari G
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
11 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“Doskonale desery i mega słabe śniadania”
Zrecenzowano: 18 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo nierówny poziom - niektóre rzeczy są świetne, a inne bardzo przeciętne. Nie polecam w ogóle śniadań (małe i niezbyt smaczne), ale sałatki i desery są bardzo dobre. Miejsce klimatyczne, choć trochę ciasne.

Data wizyty: lutym 2017
36 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Miejsce z sentymentem”
Zrecenzowano: 8 lutego 2017

Do tego miejsca zawsze bede czuc sentyment, gdyz tamoswiadczyl sie mi moj maz.
Wracam tam czesto z przyjaciolkami na grzanca pelnego bakalii. Jedzenie smaczne, pyszne ciasta. Jedyny mankament to obsluga - troche trzeba poczekac, zeby dostac zamowienie, a ostatnio jeszcze okazalo sie, ze nie mozna placic karta (za to minus!)

• Data wizyty: styczniu 2017
4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Magicznie”
Zrecenzowano: 8 lutego 2017

Super magiczne miejsce bez zadecia w samym sercu Starego Krakowa. Pyszna kawa I smaczne, lekkie posilki.

• Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, 60763Margaret

Cafe Camelot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cafe Camelot? Podziel się wrażeniami!