Kraków

“Całkiem smacznie”
Boogie Truck — recenzja

Boogie Truck
Nr 60 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Foodtruck. Porcja na prawdę duża. Mimo, iż na zdjęciu nie wyglada, smakuje na prawdę ok. Pozytywne zaskoczenie.

Dziękujemy, 649krzysztofw

Zrecenzowano 23 lutego 2019

Dziękujemy za bułeczki, pozdrawiamy ze streama od Pajalockka. Dobre chłopaki dobrze robią, obsługa ekstraklasa

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Reinfarias
Zrecenzowano 7 listopada 2018

Burgery z Boogie są jak dla mnie bliskie ideałowi. Foodtruck serwuje najlepsze mięso burgerowe jakie do tej pory jadłam - odpowiednio przyprawione, wysmażone, nierozlatujace się i przede wszytskim PRZEPYSZNE i świetnej jakości. Reszta składników również w porządku, fajne sosy. Na plus również to, że z burgera nic nie wypadało i dosyć wygodnie się go jadło. Piątka z plusem!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewelina W
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Jeśli jesteście na diecie, niestety musicie omijać to miejsce szerokim łukiem, ponieważ nie da im się oprzeć. W mojej opinii są to najlepsze burgery w mieście.
Jeśli będzie w okolicy Wawrzynca, koniecznie zajrzyjcie i sami się przekonajcie! ;)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, kubicaestera
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Pyszne burgery z antrykotu, masa świeżych warzyw, mięso wysmażone zgodnie z upodobaniami klienta i wszystko schowane w chrupiącej bułce. Przesympatyczna obsługa, burgery za każdym razem tak samo dobre, niezmiennie od kilku lat. Cena bardzo przystępna. Nie jadłam jeszcze lepszego burgera w Krakowie. Polecam :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna P

Boogie Truck — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Boogie Truck? Podziel się wrażeniami!