Kraków

“Nie samochody, tylko rowery”

Restauracja Miód Malina
Nr 142 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ani tam miód, ani malina. Zamówiliśmy placki ziemniaczane, które trudno zapomnieć, gdyż: a/ nie w całości udało się je upiec, b/ nie w całości udało się je spalić, c/ w całości nie nadawały się do jedzenia. Wielka szkoda, bo kilka lat temu był to całkiem niezły adres.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Magdalena P

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Z mojej ulubionej restauracji zmienila sie ona w duzo mniej lubiana po kilku ostatnich wizytach, jedzenie jest mniej urozmaicone, obsluga niespecjalna, nie wspomne o ostatnim wieczorze gdzie mloda kelnerka byla niezbyt profesjonalna i niemila. mozna zrozumiec, ze jest duzo gosci, ale akurat to nie jest ich wina ani problem.
Na szczescie w Krakowie jet tyle innych dobrych miejsc.

Dziękujemy, Malgorzata J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka R, Kierownik ds. PR, Restauracja Miód MalinaOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna Pani Małgorzato. Bardzo nam przykro, że wizyty u nas nie spełniały Pani oczekiwań. Pragnę zapewnić, iż będziemy dokładać wszelkich starań, aby jedzenie oraz serwis były na najwyższym poziomie.

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorszy chłodnik jaki w życiu jadłem, to był raczej zimny barszcz czerwony z łyżką jogurtu. Lepsze gołąbki podają nawet w przydrożnych barach. Jedynie pierogi które zamówiła córka można określić jako.... poprawne. Plus za klimat we wnętrzach i elegancki ogródek, natomiast kulinarnie totalna porażka.

Dziękujemy, Teerzet
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka R, Kierownik ds. PR, Restauracja Miód MalinaOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowny Panie, dziękujemy za pozostawienie opinii na portalu TripAdvisor. Jest nam przykro, że pobyt w naszej restauracji nie spełnił Pana oczekiwań. Dopełnimy wszelkich starań nad poprawą dań.Mamy nadzieję na ponowną wizytę wkrótce :) Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Swietna atmosfera, profesjonalna obsługa, szybko i konkretnie. Kelnerzy wiedzą co podają. Jedynie oscypek taki se. Ale poza tym nie mam uwag

Dziękujemy, Agata_Madej
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po dwóch latach wracamy do Krakowa do sprawdzonej restauracji, a tu rozczarowanie. Obsługa do poprawy zaczynajac od przygotowania stolika kończąc na serwowaniu dań. Niestety w żurku żona dostała ćmę lub coś podobnego. W moim winie pływały za to odrobiny korka.
Zabudowane patio to już nie ten sam klimat co kiedyś

Dziękujemy, sebastianb645

Szanowny Panie, niezmiernie nam przykro, że wizyta w naszej restauracji nie spełniła Pana oczekiwań. Zapewniamy, że popracujemy nad odpowiednim serwisem, aby kolejna wizyta u nas skończyła się uśmiechem i zadowoleniem z pobytu.

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!