“Mniam mniam”

Restauracja Miód Malina
Nr 61 wśród 1 683 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super położenie, bardzo, ale to bardzo miła obsługa i oczywiście jedzenie też wspaniałe. Ceny nie należą do niskich, ale w tej okolicy są normalne.
Porcje jedzenia była w sam raz, świeże i zmyślnie podane.
Lokal był pełny, więc czekaliśmy okolo 25 minut na 4 dania, ale warto było.
Polecam.

Dziękujemy, Marek F

Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Bardzo fajna, klimatyczna restauracja. Dwie sale (jednak z kominkiem) i ogródek. Jedzenie dobre, pyszna herbata na styl miód&malina - z konfiturą. Miła atmosfera, przyjazna obsługa. Polecam.

Dziękujemy, KLilith
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Byla to moja pierwsz wizyta.Jedzenie smaczne.Mila i sympatyczna obsluga.
Jest tez muzyka w ogrodku.Polecam

Dziękujemy, Andre K
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Dania takie sobie. Kwiat cukinii suchy, placki z gulaszem za słone. Ale za to przepyszna lemoniada. Obsługa powolna + pomylenie dań.

Dziękujemy, Ewelina P
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne jednak napięta atmosfera i kłótnie między kelnerami,a kuchnią dała się odczuć. A szkoda.

Dziękujemy, Weronika W

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!