“Miła atmosfera, dobre jedzenie :)”

Restauracja Miód Malina
Nr 56 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 64
21 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 31
“Miła atmosfera, dobre jedzenie :)”
Zrecenzowano: 31 marca 2017

Przytulne wnętrza, dobre jedzenie i miła obsługa. Zarówno my jaki nasze dzieci wyszliśmy bardzo zadowoleni. Polecam:)

• Data wizyty: marcu 2017

4 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Pyszne pierożki ”
Zrecenzowano: 30 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, super obsługa i pyszne, ładnie podane posiłki. Ceny przystępne, Lokalizacja też super. Polecam

Dziękujemy, Ilona P
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
9 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Spontaniczny wypad”
Zrecenzowano: 27 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pysznie i pięknie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Nie ma przepychu i wariacji. Carpaccio idealne. Rosół smaczny, jak u babci. Czysto i przyjemnie.
Polecam z całego serca!!!!

Dziękujemy, Angelika U
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Wspólny obiad”
Zrecenzowano: 23 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra tradycyjna kuchnia zwłaszcza polecam żurek podany w chlebie,goloneczke z chrzanem.Doskonala kaczusią,żeberka.chlodnik tez nie do pogardzenia...wspaniałe pierogi .dobra kawa...ilekroć jestem w Krakowie,juz tradycyjnie tam wpadam na obiad.w familijnej atmosferze,przy daniach kuchni babcinej można spędzić miłe chwile ..jedząc te proste ,ale naprawdę smaczne posiłki ...i gaworząc. .jest to taki moment. Nawiązujący do dzieciństwa...moja babunia tak wlasnie gotowała...naprawdę polecam. Odwiedziny tej wlasnie restauracji...

Dziękujemy, Grazyna K
Kraków, Malopolskie, Poland
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 33
26 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“Przytulnie i smacznie”
Zrecenzowano: 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo przytulny, w takim trochę rustykalnym, folkowym stylu. Obsługa bardzo profesjonalna i pomocna.

Jedzenie wyśmienite. Gicz cielęca pieczona z rozmarynem, na sosie pieczeniowym bardzo delikatna i zrobiona "w punkt".

Polecam spróbować malonowej pychotki. Połączenie lodów waniliowych z ciepłym musem malinowym bardzo udane.

Jeśli chcemy wybrać się większą grupą, warto pomyśleć o rezerwacji z większym wyprzedzeniem bo obłożenie lokalu w godzinach wieczorowych jest bardzo duże.

Dziękujemy, Michał C

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!