“Wspólny obiad”

Restauracja Miód Malina
Nr 56 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“Wspólny obiad”
Zrecenzowano: 23 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra tradycyjna kuchnia zwłaszcza polecam żurek podany w chlebie,goloneczke z chrzanem.Doskonala kaczusią,żeberka.chlodnik tez nie do pogardzenia...wspaniałe pierogi .dobra kawa...ilekroć jestem w Krakowie,juz tradycyjnie tam wpadam na obiad.w familijnej atmosferze,przy daniach kuchni babcinej można spędzić miłe chwile ..jedząc te proste ,ale naprawdę smaczne posiłki ...i gaworząc. .jest to taki moment. Nawiązujący do dzieciństwa...moja babunia tak wlasnie gotowała...naprawdę polecam. Odwiedziny tej wlasnie restauracji...

Dziękujemy, Grazyna K

26 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 13
“Przytulnie i smacznie”
Zrecenzowano: 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo przytulny, w takim trochę rustykalnym, folkowym stylu. Obsługa bardzo profesjonalna i pomocna.

Jedzenie wyśmienite. Gicz cielęca pieczona z rozmarynem, na sosie pieczeniowym bardzo delikatna i zrobiona "w punkt".

Polecam spróbować malonowej pychotki. Połączenie lodów waniliowych z ciepłym musem malinowym bardzo udane.

Jeśli chcemy wybrać się większą grupą, warto pomyśleć o rezerwacji z większym wyprzedzeniem bo obłożenie lokalu w godzinach wieczorowych jest bardzo duże.

Dziękujemy, Michał C
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 64
52 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 21
“Smaczne ;)”
Zrecenzowano: 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Fajna restauracja z dekoracją typową polską !
Sympatyczni kelnerzy i czuliśmy sie gościnnie :). Następnym razem jak przyjade do Polski na pewno jeszcze tam zajrzę :)
Było bardzo smaczne !

Dziękujemy, Pauline C
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Świetne miejsce”
Zrecenzowano: 15 marca 2017

Fajne miejsce na randkę. Jedzenie pyszne, pięknie podane. Żurek przepyszny :) Obsługa nienaganna. Polecam :)

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Aneta G
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 52
45 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Fajne miejsce na kolacje”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Dobre jedzenie, profesjonalna obsługa,super wystruj . Wieczorami musicie zrobi wcześniej rezerwacje. Na pewno Wam się spodoba.

Dziękujemy, bartlomiejr2017

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!