“Smaczne ;)”

Restauracja Miód Malina
Nr 55 wśród 1 562 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 65
52 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 23
“Smaczne ;)”
Zrecenzowano: 22 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Fajna restauracja z dekoracją typową polską !
Sympatyczni kelnerzy i czuliśmy sie gościnnie :). Następnym razem jak przyjade do Polski na pewno jeszcze tam zajrzę :)
Było bardzo smaczne !

Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Świetne miejsce”
Zrecenzowano: 15 marca 2017

Fajne miejsce na randkę. Jedzenie pyszne, pięknie podane. Żurek przepyszny :) Obsługa nienaganna. Polecam :)

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Aneta G
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 39
34 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Fajne miejsce na kolacje”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Dobre jedzenie, profesjonalna obsługa,super wystruj . Wieczorami musicie zrobi wcześniej rezerwacje. Na pewno Wam się spodoba.

Dziękujemy, bartlomiejr2017
High Wycombe, Wielka Brytania
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 149
104 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 38
“Rodzinna kolacja”
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Po długim poszukiwaniu zdecydowałem się właśnie na tą restauracje. Okazja była dla mnie bardzo ważna i restauracja zdecydowanie podołała zadaniu.
Lokal czysty, wystój nawiązujący to lokalnej kultury lecz bez przesady i kiczu.
Wybrane opcje z menu okazały się naprawdę smaczne. Porcje dość małe, zwłaszcza jeśli na drugie danie otrzymujesz tylko kilka ziemniaczków lub maleńkich kopytek, więc jeśli jesteś bardzo głodny to zdecydowanie polecam domówić coś extra. W zamówionych policzkach zakochałem się na długi czas, lecz suflet który poleciłem też innej osobie przy stole okazał się sporą klapą - zdecydowanie bliżej mu było do ciasta murzynka niż do sufletu.
Obsługa wydaje się dość miła i profesjonalna. Jedyną rzeczą do jakiej miałem zastrzeżenia to brak serwetek na stole, co po dość długim oczekiwaniu zostało załatwione.
Mimo kilku niedociągnięć zdecydowanie polecam to miejsce.

Pozdrawiam.
R.

• Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Richard H
Liczba recenzji: 1
“Pyszne jedzenie w cudownym miejscu”
Zrecenzowano: 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój restauracji jest przepiękny, bardzo przyjemny klimat przy kominku, ślicznych malowidłach na ścianach i wyjątkowych lampach. Jedzenie pyszne - polędwica wołowa wyśmienita, podobnie jak jagnięcina z pierożkami z kaszą gryczaną i bryndzą. Domowa lemioniada najlepsza jaką piłam. Gorąco polecam to miejsce - obowiązkowy punkt do odwiedzenia na gastronomicznej mapie Krakowa!

Dziękujemy, Joanna B

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!