“Świetne miejsce”

Restauracja Miód Malina
Nr 52 wśród 1 598 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 15 marca 2017

Fajne miejsce na randkę. Jedzenie pyszne, pięknie podane. Żurek przepyszny :) Obsługa nienaganna. Polecam :)

Dziękujemy, Aneta G
Napisz recenzję
Restauracja Miód Malina — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 13 marca 2017

Dobre jedzenie, profesjonalna obsługa,super wystruj . Wieczorami musicie zrobi wcześniej rezerwacje. Na pewno Wam się spodoba.

Dziękujemy, bartlomiejr2017
Zrecenzowano 13 marca 2017

Po długim poszukiwaniu zdecydowałem się właśnie na tą restauracje. Okazja była dla mnie bardzo ważna i restauracja zdecydowanie podołała zadaniu.
Lokal czysty, wystój nawiązujący to lokalnej kultury lecz bez przesady i kiczu.
Wybrane opcje z menu okazały się naprawdę smaczne. Porcje dość małe, zwłaszcza jeśli na drugie danie otrzymujesz tylko kilka ziemniaczków lub maleńkich kopytek, więc jeśli jesteś bardzo głodny to zdecydowanie polecam domówić coś extra. W zamówionych policzkach zakochałem się na długi czas, lecz suflet który poleciłem też innej osobie przy stole okazał się sporą klapą - zdecydowanie bliżej mu było do ciasta murzynka niż do sufletu.
Obsługa wydaje się dość miła i profesjonalna. Jedyną rzeczą do jakiej miałem zastrzeżenia to brak serwetek na stole, co po dość długim oczekiwaniu zostało załatwione.
Mimo kilku niedociągnięć zdecydowanie polecam to miejsce.

Pozdrawiam.
R.

Dziękujemy, Richard H
Zrecenzowano 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój restauracji jest przepiękny, bardzo przyjemny klimat przy kominku, ślicznych malowidłach na ścianach i wyjątkowych lampach. Jedzenie pyszne - polędwica wołowa wyśmienita, podobnie jak jagnięcina z pierożkami z kaszą gryczaną i bryndzą. Domowa lemioniada najlepsza jaką piłam. Gorąco polecam to miejsce - obowiązkowy punkt do odwiedzenia na gastronomicznej mapie Krakowa!

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 25 lutego 2017

Jedzenie smaczne, ale jak na tą cenę porcje są zdecydowanie za małe. Po 3-daniowym obiedzie wyszliśmy z mężem z restauracji z pewnym niedosytem, żeby nie napisać, że głodni. Lokal dość ciasny, głośny i było za gorąco w środku (byliśmy latem). Myślę, że więcej tam już nie pójdziemy. Są w Krakowie dużo lepsze restauracje tego typu.

1  Dziękujemy, Nola66666

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!