“Rodzinna kolacja”

Restauracja Miód Malina
Nr 54 wśród 1 594 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 13 marca 2017

Po długim poszukiwaniu zdecydowałem się właśnie na tą restauracje. Okazja była dla mnie bardzo ważna i restauracja zdecydowanie podołała zadaniu.
Lokal czysty, wystój nawiązujący to lokalnej kultury lecz bez przesady i kiczu.
Wybrane opcje z menu okazały się naprawdę smaczne. Porcje dość małe, zwłaszcza jeśli na drugie danie otrzymujesz tylko kilka ziemniaczków lub maleńkich kopytek, więc jeśli jesteś bardzo głodny to zdecydowanie polecam domówić coś extra. W zamówionych policzkach zakochałem się na długi czas, lecz suflet który poleciłem też innej osobie przy stole okazał się sporą klapą - zdecydowanie bliżej mu było do ciasta murzynka niż do sufletu.
Obsługa wydaje się dość miła i profesjonalna. Jedyną rzeczą do jakiej miałem zastrzeżenia to brak serwetek na stole, co po dość długim oczekiwaniu zostało załatwione.
Mimo kilku niedociągnięć zdecydowanie polecam to miejsce.

Pozdrawiam.
R.

Dziękujemy, Richard H
Napisz recenzję
Restauracja Miód Malina — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój restauracji jest przepiękny, bardzo przyjemny klimat przy kominku, ślicznych malowidłach na ścianach i wyjątkowych lampach. Jedzenie pyszne - polędwica wołowa wyśmienita, podobnie jak jagnięcina z pierożkami z kaszą gryczaną i bryndzą. Domowa lemioniada najlepsza jaką piłam. Gorąco polecam to miejsce - obowiązkowy punkt do odwiedzenia na gastronomicznej mapie Krakowa!

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 25 lutego 2017

Jedzenie smaczne, ale jak na tą cenę porcje są zdecydowanie za małe. Po 3-daniowym obiedzie wyszliśmy z mężem z restauracji z pewnym niedosytem, żeby nie napisać, że głodni. Lokal dość ciasny, głośny i było za gorąco w środku (byliśmy latem). Myślę, że więcej tam już nie pójdziemy. Są w Krakowie dużo lepsze restauracje tego typu.

1  Dziękujemy, Nola66666
Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

W miarę dobre jedzenie , ale bez woow . Niby się niema do czego przyczepić , ale też nic nie zachwyca specjalnie . Przynajmniej mnie , może warto odwiedzić i spróbować samemu

Dziękujemy, Roksana B
Zrecenzowano 10 lutego 2017

Restauracja zostala wybrana na kolacje biznesowa. Miejsce z wygladu przyjemne i nawet klimatyczne, ale siedzenie przy stoliku przy drzwiach zakonczylo sie przeziebieniem (stoliki wglab lokalu byly wolne wiec w sumie mozna bylo nas przeniesc po kilku prosbach, a i obsluge pytalismy tez czy bylaby chociaz mozliwosc przyslonienia troche tzw. kotarki przy drzwach). Co do jedzenia to stek zdecydowanie nie porawl i mimo prosby o dobrze wysmazony, dostalam srednio, bardzo slabo srednio wysmazony. Malinowa pychotka na deser byla smaczna i moze kiedys sie tam wybiore zeby sprobowac jak smakuje przygotowana ze swiezych owocow.

Dziękujemy, pmarteczka

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!