“Pyszne jedzenie w cudownym miejscu”

Restauracja Miód Malina
Nr 56 wśród 1 567 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Liczba recenzji: 1
“Pyszne jedzenie w cudownym miejscu”
Zrecenzowano: 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój restauracji jest przepiękny, bardzo przyjemny klimat przy kominku, ślicznych malowidłach na ścianach i wyjątkowych lampach. Jedzenie pyszne - polędwica wołowa wyśmienita, podobnie jak jagnięcina z pierożkami z kaszą gryczaną i bryndzą. Domowa lemioniada najlepsza jaką piłam. Gorąco polecam to miejsce - obowiązkowy punkt do odwiedzenia na gastronomicznej mapie Krakowa!

Data wizyty: marcu 2017

11 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Drogo i mało”
Zrecenzowano: 25 lutego 2017

Jedzenie smaczne, ale jak na tą cenę porcje są zdecydowanie za małe. Po 3-daniowym obiedzie wyszliśmy z mężem z restauracji z pewnym niedosytem, żeby nie napisać, że głodni. Lokal dość ciasny, głośny i było za gorąco w środku (byliśmy latem). Myślę, że więcej tam już nie pójdziemy. Są w Krakowie dużo lepsze restauracje tego typu.

• Data wizyty: lipcu 2016
1 Dziękujemy, Nola66666
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 18
15 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“🍴”
Zrecenzowano: 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

W miarę dobre jedzenie , ale bez woow . Niby się niema do czego przyczepić , ale też nic nie zachwyca specjalnie . Przynajmniej mnie , może warto odwiedzić i spróbować samemu

Data wizyty: lutym 2017
17 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Bez szalu”
Zrecenzowano: 10 lutego 2017

Restauracja zostala wybrana na kolacje biznesowa. Miejsce z wygladu przyjemne i nawet klimatyczne, ale siedzenie przy stoliku przy drzwiach zakonczylo sie przeziebieniem (stoliki wglab lokalu byly wolne wiec w sumie mozna bylo nas przeniesc po kilku prosbach, a i obsluge pytalismy tez czy bylaby chociaz mozliwosc przyslonienia troche tzw. kotarki przy drzwach). Co do jedzenia to stek zdecydowanie nie porawl i mimo prosby o dobrze wysmazony, dostalam srednio, bardzo slabo srednio wysmazony. Malinowa pychotka na deser byla smaczna i moze kiedys sie tam wybiore zeby sprobowac jak smakuje przygotowana ze swiezych owocow.

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, pmarteczka
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Duże rozczarowanie ”
Zrecenzowano: 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Duże rozczarowanie, zdecydowanie nie zasługuje na ocenę, którą ma. Jedzenie dobre, poprawne, ale bez jakiegoś wow. Ceny wysokie, zupełnie nieadekwatne do wielkości porcji. Poliki wołowe były twardawe, do nich jakieś może 1,5 łyżki risotto. Do giczki cielęcej dodane zaledwie "muśnięcie" puree. Porcja placków ziemniaczanych zawierała... 2 placki. Dania w karcie niby kompletne, ale bez dodatków warzywnych, które trzeba domawiać dodatkowo. Po zjedzeniu dań głównych byliśmy zwyczajnie głodni.

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Aleksandra G

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!