“🍴”

Restauracja Miód Malina
Nr 52 wśród 1 598 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 19 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

W miarę dobre jedzenie , ale bez woow . Niby się niema do czego przyczepić , ale też nic nie zachwyca specjalnie . Przynajmniej mnie , może warto odwiedzić i spróbować samemu

Dziękujemy, Roksana B
Napisz recenzję
Restauracja Miód Malina — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 10 lutego 2017

Restauracja zostala wybrana na kolacje biznesowa. Miejsce z wygladu przyjemne i nawet klimatyczne, ale siedzenie przy stoliku przy drzwiach zakonczylo sie przeziebieniem (stoliki wglab lokalu byly wolne wiec w sumie mozna bylo nas przeniesc po kilku prosbach, a i obsluge pytalismy tez czy bylaby chociaz mozliwosc przyslonienia troche tzw. kotarki przy drzwach). Co do jedzenia to stek zdecydowanie nie porawl i mimo prosby o dobrze wysmazony, dostalam srednio, bardzo slabo srednio wysmazony. Malinowa pychotka na deser byla smaczna i moze kiedys sie tam wybiore zeby sprobowac jak smakuje przygotowana ze swiezych owocow.

Dziękujemy, pmarteczka
Zrecenzowano 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Duże rozczarowanie, zdecydowanie nie zasługuje na ocenę, którą ma. Jedzenie dobre, poprawne, ale bez jakiegoś wow. Ceny wysokie, zupełnie nieadekwatne do wielkości porcji. Poliki wołowe były twardawe, do nich jakieś może 1,5 łyżki risotto. Do giczki cielęcej dodane zaledwie "muśnięcie" puree. Porcja placków ziemniaczanych zawierała... 2 placki. Dania w karcie niby kompletne, ale bez dodatków warzywnych, które trzeba domawiać dodatkowo. Po zjedzeniu dań głównych byliśmy zwyczajnie głodni.

Dziękujemy, Aleksandra G
Zrecenzowano 18 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Dobra ,zadbana , z klimatem.Polska kuchnia w dobrym wydaniu, nie przesadzona i nie napuszona.Profesjonalna obsługa.W sezonie musi się wcześniej rezerwować miejsca, jest na szlaku królewskim.

Dziękujemy, annna w
Zrecenzowano 17 stycznia 2017

Jest to restauracja dla ciut zamożniejszego żaka. Dobre domowe jedzenie (polecam rozpływające się w ustach pierogi i smaczny schabowy). Polecam. Dobrska polska kuchnia.

Dziękujemy, piotrgrodecki

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!