“Duże rozczarowanie ”

Restauracja Miód Malina
Nr 58 wśród 1 612 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Duże rozczarowanie, zdecydowanie nie zasługuje na ocenę, którą ma. Jedzenie dobre, poprawne, ale bez jakiegoś wow. Ceny wysokie, zupełnie nieadekwatne do wielkości porcji. Poliki wołowe były twardawe, do nich jakieś może 1,5 łyżki risotto. Do giczki cielęcej dodane zaledwie "muśnięcie" puree. Porcja placków ziemniaczanych zawierała... 2 placki. Dania w karcie niby kompletne, ale bez dodatków warzywnych, które trzeba domawiać dodatkowo. Po zjedzeniu dań głównych byliśmy zwyczajnie głodni.

Dziękujemy, Aleksandra G
Napisz recenzję

Zrecenzowano 18 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Dobra ,zadbana , z klimatem.Polska kuchnia w dobrym wydaniu, nie przesadzona i nie napuszona.Profesjonalna obsługa.W sezonie musi się wcześniej rezerwować miejsca, jest na szlaku królewskim.

Dziękujemy, annna w
Zrecenzowano 17 stycznia 2017

Jest to restauracja dla ciut zamożniejszego żaka. Dobre domowe jedzenie (polecam rozpływające się w ustach pierogi i smaczny schabowy). Polecam. Dobrska polska kuchnia.

Dziękujemy, piotrgrodecki
Zrecenzowano 15 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Lubimy to miejsce nie tylko z powodu sztandarowych racuchów, które, tak trzeba przyznać, niegdyś nas nie zawiodły ale również z powodu urozmaiconej karty i przyzwoitej obsługi. Jeśli dorzucić do tego doskonale położenie, przyznajemy, ze restauracja jest godna polecenia!

Dziękujemy, Eu1Trotter
Zrecenzowano 13 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejne fajne miejsce na mapie Krakowa bardzo klimatycznie fajne dobre jedzenie polecam wszystkie słodkości

Dziękujemy, Asia F

Restauracja Miód Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miód Malina? Podziel się wrażeniami!