“Idealnie”
Nowa Prowincja — recenzja

Nowa Prowincja
Nr 94 wśród 1 592 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Bardzo fajna, klimatyczna kawiarnia. Przepyszna kawa i cudowna tarta cytrynowa, zdecydowanie najlepsza jaką jadłam. Obsługa miła i uśmiechnięta. Super!

Dziękujemy, milena91505
Napisz recenzję
Nowa Prowincja — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce absolutnie urokliwe. Jakich mało w Krakowie. Przytulne, ciepłe. Ludzie tak bardzo mili, uśmiechnięci - aż chce się przychodzic do miejsc takich. Śniadanie super - śniadanie obfite - twarożek, wędliny, warzywa. Humus - GENIALNY, sałatka z kozim serem - wyjątkowa, tosty tak banalne z szynka i serem ( w XXI w wydaje się być towarem deficytowym) są znakomite. Wszystko tak jak się należy. Czekolada świetna. Wyjątkowa. Gorąco polecam! Ps: i nie zapomnijcie zjeść Tarty cytrynowej!! :)

Dziękujemy, Paul Z
Zrecenzowano 15 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Razem ze znajomymi wybralismy te knajpke na sniadanie. Zamowilismy zestawy sniadaniowe oraz kawy. Czas oczekiwania na posilek bardzo krotki. Kawy byly bardzo smaczne, zestawy rowniez. Jedynym minusem i to bardzo duzym bylo pieczywo. Chleb byl czerstwy, wczorajszy. Pieczywa bylo bardzo malo nie wystarczylo dla 5 osob. Po rozmowie z kelnerka dodatkowe pieczywo okazalo sie platne. Przy stoliku obok dwie osoby z zestawami sniadaniowymi otrzymaly tyle samo pieczywa co my. Proponuje lepiej dzielic porcje. Reasumujac restauracyjka bardzo fajna duzy plus za klimat i smaczna kawe. Nie polecam jednak jesc sniadan w nowej prowincji.

1  Dziękujemy, Ptaq10
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Zdecydowanie najlepsza czekolada w Krakowie! Polecam z całego serca, dodatkowo ceny są przystępne a obsługa bardzo miła i pomocna :)

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Krótko i na temat, obsługa bardzo miła, fajnie usytuowany lokal, tanie dobre piwko, klimatyczne miejsce na mile spędzone chwile. Polecam

Dziękujemy, Natalia D

Nowa Prowincja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nowa Prowincja? Podziel się wrażeniami!