“Nie polecam.”
Wisniowy Sad — recenzja

Wisniowy Sad
Nr 228 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Armeńska, Polska, Rosyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 6 września 2019

Mały wybór na karcie menu, porcja mała nie da się tym nawet oka nacieszyc, a ceny wygórowane jak w stylowej restauracji.

Dziękujemy, MagdaK2046

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Restauracja jest położona w głębi bramy, a reklama przy ulicy w ogóle nie wskazuje na to, jakie to klimatyczne miejsce. Piękne patio z ogródkiem z muzyką na żywo oraz nietypowe menu. W tym miejscu można skosztować dań kuchni rosyjskiej, gruzińskiej, czy ukraińskiej - oryginalnie i pysznie! Bardzo polecam, przypadkowo znaleziony zakątek zostanie przez nas zapamiętany na długo :)

1  Dziękujemy, haor26
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, choc jeśli ktos nie lubi kolendry to nie polecam była dodawana do wszystkiego. Polędwiczki średnie przesuszone. Zupy bardzo dobre. Pierogi również godne polecenia. Bardzo przeszkadzał mi zapach hm.. Starych dywanów, miałam wrażenie że nikt tam nie dba o porządek. Klimat to jedno ale utrzymanie czystości to drugie. Pani lepila pierogi przy barze.

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne
Kelnerka jedna ale przemiła

Klimatycznie i smacznie - o to chodziło
Mału minus za toalety

Dziękujemy, kroledwardo
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie klimat może i super, ale oczekiwanie na dane ponad godzinę to lekka przesada, jedna kelnerka w sobotę dramat, całość efektu jest niwelowana

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dream533608

Wisniowy Sad — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wisniowy Sad? Podziel się wrażeniami!