“Rewelacja! ”
Od Jajka Do Jabłka — recenzja

Od Jajka Do Jabłka
Nr 32 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Zdrowa światowa kuchnia, na mój sposób. Od czwartku do niedzieli: świeże mule, od piątku do niedzieli: pstrąg alpejski. Codziennie: filet z kaczki, filet z kurczaka, owoce morza, dania jarskie i coś dla wegan! Od poniedziałku do piątku: trzydaniowy obiad w stałej cenie 20 zł. Zapraszam, Maria Szałapak
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zlokalizowana blisko rynku z pysznym jedzeniem, zarówno dla osób lubiących mięso - rewelacyjna kaczka z jabłkami i żurawiną, jak i dla vegetarian - zdrowe i pyszna ciecierzyca w mleczku kokosowym z warzywami, czy bezglutenowe makarony ( shirataki z krewetkami) do kawy można również zamówić pyszne desery jak brownie, czy jabłko z kozim serem i syropem klonowym, dodatkowo bardzo miła i sympatyczna właścicielka, która dba o wszystko i zawsze doradzi. Jedzenie jest zarówno pyszne jak i świeże i zdrowe, a także w przystępnych cenach.Każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie polecam gdyż w dzisiejszysz czasach ciężko znaleść tak dobre jedzenie w okolicach rynku!

Dziękujemy, 764magdalenas

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Przede wszystkim bardzo smaczne dania zarówno dla mięso-rybożercow jak i dla wegetarian (podobno też wegam ale osobiście nie wnikałam). Pomieszczenie jedno ogólne, wystrój oszczędny, atmosfera luźna, bez zobowowiązań. Obsługa kompetentna.

1  Dziękujemy, ewa w
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Klimatyczny miejsce położone nieopodal rynku. Fenomenalny klimat oraz przepyszne jedzenie. Będąc gościem restauracji warto spróbować kaczki oraz Kalwaria.

Dziękujemy, WosStanislaw
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

kolejny raz wybrałam się z przyjaciółmi do tej małej ,kameralnej restauracji. nie zawiedliśmy się. Jak zawsze jedzenie wspaniałe - przygotowywane na oczach klienta -(duże szklane drzwi dzielą klienta od kuchni), Pani doradziła wino i sałatki i super ogórki kiszone własnej "roboty" jako poczęstunek. Zamówiliśmy stek - rewelacja z bardzo delikatnym sosem i kluseczkami - palce lizać, oczywiście łosoś i kaczka jak zawsze genialne - szczerze polecam .

Dziękujemy, _alaziemba
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Shiraki z kaczki pyszny, a Kurczak w zielonym sosie curry to bylo niebo w gębie! Przystawka kalmary z pomidorami wyrazista i pyszna.

Dziękujemy, tomaszk638

Od Jajka Do Jabłka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Od Jajka Do Jabłka? Podziel się wrażeniami!