“Genialne”
Andrus Food Truck — recenzja

Andrus Food Truck
Nr 23 wśród 92 Szybkie posiłki (Kraków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Maczanka po krakowsku czyli modne dziś pulled pork w wydaniu street foodowym, prosto z food trucka, dobrze skomponowane i nieoczywiste zestawienia dodatków w połączeniu z wyśmienitym mięsiwem. Ja zjadłem maczankę z kurkami, moskalem i borówkami. Kusiła mnie także maczanka z sadzonym jajkiem, i druga- z burakiem i czekolada. Następnym razem-do spróbowania. Tymczasem gorąco polecam i uprzedzam ze porcja jest zacna.

Dziękujemy, 328darekl

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zamówiona maczanka (niestety nie pamiętam która) miała znakomity smak – zarówno mięso, jak i warzywa i sos. Wszystko bardzo dobrze komponowało się ze sobą. Bułka super w smaku i formie. Cena adekwatna. Nie żałuję.

Dziękujemy, 3955Lukasz
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Maczanka krakowska świetny pomysł na food truck i odsłonę maczanki w burgerowej formie. Ceny przystępne, smak nieziemski. W samym centrum Kazimierza.

Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

W Andrusie byliśmy z Mężem już 2 razy i za każdym razem było pysznie. Maczanka krakowska to szarpana karkówka, super doprawiona, w towarzystwie cebuli i ogórków konserwowych wsadzona do domowej bułki. Fajne miejsce na szybki posiłek podczas spaceru po krakowskim Kazimierzu :)

Dziękujemy, Aleksandra T
Zrecenzowano 22 maja 2019

Uwielbiam maczankę, zdecydowałem się na klasyka i jest na prawdę spoko. Niejedna knajpa mogła by się zawstydzić.

Dziękujemy, Michał P

Andrus Food Truck — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Andrus Food Truck? Podziel się wrażeniami!