“Bardzo dobra pizza”
Trattoria Cyklop — recenzja

Trattoria Cyklop
Zamów online
Nr 146 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śliczny wystrój lokalu jak i gardenu.Pizza jedna z lepszych w krk.Mila i sprawna obsługa. Krótki czas oczekiwania

Dziękujemy, madziara3011

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Zrobiliśmy rezerwacje na stolik dla 20 osób 2 tygodnie przed czasem. Dobrze , że zadzwoniliśmy dwa dni wcześniej by się upewnić czy na pewno rezerwacja jest uwzględniona tak jak nas zapewniali. Okazało się ze nikt o naszej rezerwacji nie wiedział. Na miejscu kelnerka przy solenizantce poinformowała nas o dodatkowych kosztach odnośnie pokrojenia naszego niewielkiego tortu 10% od ceny rachunku (ponad 130zl) i zwróciła nam uwagę przy solenizantce , Że nie zgłosiliśmy tego wcześniej. Oczywiście wcześniej o wszystkim poinformowaliśmy telefonicznie Zamówiliśmy w ciemno dwa burgery maślane. Dawno temu jedliśmy je i były przepyszne. Pierwszy Burger miał zweglony spód! Myślałem, ze może tylko kawałek jest przypalony wiec próbowałem to zjeść bo nie jestem wybredny jednak było czuć tylko spalenizne i węgiel. Dałem spróbować dziewczynie nic jej nie mówiąc by sprawdzić jej reakcje :). Od razu powiedziała , żebym powiedział o tym kelnerce . Dyskretnie niezwracającymi na siebie uwagi poinformowałem kelnerkę , ze mięso jest przypalone i smakuje jak zwęglone. Po 5 min Kelnerka wróciła z moim już zimnym zwęglonym burgerem i chciała mi go oddać ,ostentacyjnie informując mnie donośnym głosem , ze po analizie z menadżerem i szefem kuchni nie uznaje mojego zwrotu ponieważ mięso jest idealnie wysmażone a ja zrobilem to za późno i zjadlem już prawie pół(to naprawdę niewielki burger za 34 zł) Powiedziałem , ze nie będę juz na na pewno tego jadł. Musieliśmy za niego zapłacić. Nie powiedziala ani słowa , ze może zaproponuje dla mnie coś innego. Po 5 minutach przyszedł kolejny Burger mojej dziewczyny.Wzięła małego gryza i mówi ze kotlet smakuje jak zwęglony i bułka przypalona. Kotlet był troszkę mniej czarny od spodu ale wciąż czarny. Spodziewałem się, ze będzie smakować lepiej niż tamten wiec z ciekawości spróbowałem troszkę ( malutkiego gryza by później kelner nie zarzucił mi ze za dużo zjadłem :))
Smak był jeszcze bardziej zwęglony !! Powstrzymywałem się by tego nie wypluć. Kelnerka zabrała burgera i wróciła po jakimś czasie i znowu powiedziała dokładnie to samo”po analizie z menadzerem i szefem kuchni nie uznaje mojego zwrotu ponieważ mięso jest idealnie wysmażone” dodając dopiero wtedy( po namyśle z managerem i szefem kuchni) , ze każdy będzie smakował tak samo ponieważ kotlety sa smażone na „PATELNI WĘGLOWEJ”!!
To nie patelnia ze stali węglowej tylko dosłownie jak kelnerka powiedziała węglowa :)! Było po godzinie 19 wiec pewnie nikt nie czyścił tej patelni od rana po całym dniu stąd ten smak. Nie usłyszeliśmy żadnych przeprosin, kelnerka nie zaproponowała nam nic innego do jedzenia. Także w końcu po kilkunastu minutach inna kelnerka podała nam kartę . Po jakiś kolejnych 15 min bo nikt do nas nie podszedł zaczepiliśmy kelnerkę by złożyć zamówienie . Wszyscy już się zbierali do wyjścia a my w końcu po 2 godzinach dostaliśmy coś co można było w końcu zjeść.
Jestem wyrozumiały i naprawdę nie wybredny. Wiele jestem w stanie zrozumieć i przymykam oko na niektóre sprawy. Sam pracowałem w restauracji. Jednak takie zachowanie jest karygodne.
Niewykwalifikowana i ordynarna kadra.
Wmawiająca klientowi brednie.
Najgorszy Burger , którego nigdy już tam nie zamówię. Pizza w porządku , smaczna. Cała sytuacje można było załagodzić i miło rozwiązać. Wystarczyłby tylko chęci kelnerki. Pozostał ogromny niesmak i negatywna opinia całej grupy 20 osobowej grupy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MariuszKram
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal. Dobra obsługa. Jak na pierwszą pizzę spróbowana w Krakowie to strzał w dziesiątkę. Polecam.

Dziękujemy, 527piotrg
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Bardzo dobre pizze, makarony, jak i burger klasyczny. Czas umili Wam Prosseco :). Serwis na 5+ ❤️

PS. Zdjęć nie będzie bo wszystko zjedzone ze smakiem

Dziękujemy, Kingaaaaaaaaaaaa
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Większa przestrzeń niż w cyklopie na Mikołajskiej. Pizza tak samo dobra, wybitne makarony. Obsługa pomocna i bardzo uprzejma. Wszystko podane bardzo szybko. Wino bardzo dobre a ceny normalne.

Dziękujemy, D624IRadamp

Trattoria Cyklop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Cyklop? Podziel się wrażeniami!