“Świetne sushi, rewelacyjne przystawki”

Nine Kitchen Sushi & Asian Fusion
Nr 99 wśród 1 596 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Rezerwacje
Opis: Nasza restauracja położona jest w sercu krakowskiej dzielnicy Kazimierz. W NINE KITCHEN podajemy naszym gościom najwyższej jakości sushi oraz potrawy kuchni fusion. Używamy wyłącznie świeżych i zdrowych składników, kupowanych od lokalnych dostawców. Nasza wyjątkowa restauracja została urządzona w sposób, który łączy prostotę z nowoczesnością. Jest to idealne miejsce do spotkania na lunch, kolację lub drinka.
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Sushi zawsze smaczne, dużo różnych kombinacji, przydają się karteczka i długopis:) Warto wybrać przystawkę, są bardzo ciekawe. Piwko zawsze zimne, a miejsce nie przepełnione ludźmi, można posiedzieć w spokoju.

Dziękujemy, Aniomek
Napisz recenzję
Nine Kitchen Sushi & Asian Fusion — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 29 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, sushi jedno z najlepszych jakie miałam okazję zjeść, super obsługa, na pewno tu wrócimy

Dziękujemy, A P
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

W Nine byliśmy w środku tygodnia wiec gości nie było zbyt dużo. Zamówiliśmy zestaw sushi no. 5, sezonowy makaron z bobem i kurkami oraz pikantną sezonową sałatkę z ogórka gruntowego. Wszystkie dania były bardzo smaczne chociaż czas oczekiwania mógłby być trochę krótszy jak na obłożenie lokalu bo wynosił on około 50 minut. Pani kelnerka bardzo mila i chętnie pomagała w wyborze dań.
W lokalu każdy znajdzie coś dla siebie - od dan wegańskich po kuchnie fusion. Polecam

Dziękujemy, czbartekcz
Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy zestaw sushi, ramen i kaczkę i wszystkie rzeczy były bardzo dobrze przyrządzone i podane piękny sposób. Lokal wart odwiedzenia podczas wizyty w Krakowie.

Dziękujemy, oskar m
Zrecenzowano 15 lipca 2017

Nine to zdecydowanie moja ulubiona restauracja w tym mieście. Sushi jest pyszne, ze świeżych składników, estetycznie podane. Zupy - pycha! Moim faworytem był krem marchewkowy, ale niestety, zniknął z oferty jakiś czas temu. Desery oryginalne - pierwszy raz w życiu próbowałam lodów z buraka, a lubię eksperymentować :) gorąco polecam: na lunch, na randkę czy tak po prostu na cheat day ;)

Dziękujemy, patrycjalucja

Nine Kitchen Sushi & Asian Fusion — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nine Kitchen Sushi & Asian Fusion? Podziel się wrażeniami!